Grizliai vs MRU VSF (83:79)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 22 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

„Grizliai“ vos išnėšė sveiką kailį rungtynėse su „MRU VSF“

2015 spalio 23 d., Penktadienis, 01:06 val., peržiūros: 1439

Spalio 22-ą dieną Šv. Prančiškaus vid. m-klos sporto salėje buvo sužaistos C lygos „ALT reklama“ pirmenybių D pogrupio rungtynės. Šeimininkų komanda „Grizliai“ priėmė varžovų „MRU VSF“ ekipą.
Rungtynės prasidėjo taikliu šeimininkų metimu, tačiau varžovai į kiekvieną sėkmingą ataką atsakydavo tritaškiu metimu. Antroje kėlinio pusėje sėkmingą atkarpą sužaidę „Grizliai“ įgijo menką persvarą, bet jos iki ketvirčio pabaigos išsaugoti nesugebėjo. Paskutines minutes geriau sužaidę svečiai po pirmojo kėlinuko buvo priekyje 17:21.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo aktyviau ir tuo pat išlygino rezultatą, tačiau iniciatyvos perimti į savo rankas nepavyko. „MRU VSF“ krepšininkai drausmingai gynėsi, o puolime išnaudojo susikurtas progas. Įpusėjus kėlinukui šeimininkai spurtavo 7:0 ir po ilgesnės pertraukos išsiveržė į priekį (36:31). Svečiai vėl drausmingai sužaidę kėlinio pabaigą sumažino savo atsilikimą iki minimumo 40:39.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje geriau atrodė svečiai ir sėkmingai sužaidę atkarpą jie vėl susikrovė per vieną metimą nepanaikinamą persvarą. Tiesa, įpusėjus ketvirčiui apie save priminė M.Valaitis per pusę kėlinuko pelnęs 9 taškus. Jis ir buvo pagrindinis „Grizlių“ spurto iniciatorius. Svečių gynybai subyrėjus jų puolimas taip pat pradėjo strigti ir šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo 4 taškų persvarą – 65:61.

Ketvirtasis kėlinukas buvo labai banguotas ir įtemptas. Į lemiamą šturmą kilę „MRU VSF“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki minimumo. Šeimininkus tada gelbėjo toliašaudė artilerija. Nors varžovai kvėpavo į nugaras, tačiau „Grizlių“ rankos metant iš toli nedrebėjo. Likus žaisti mažiau nei minutę komandas dar skyrė 3 taškai, bet svečiams nepavyko suregzti rezultatyvios atakos ir šeimininkai įtvirtino pergalę baudų metimais. „Grizliai“ šiose rungtynėse šventė pergalę rezultatu 83:79.

Po rungtynių „Grizlių“ komandos žaidėjai kalbėjo:

„Sunkios rungtynės šiandien buvo. Turbūt patirtis padėjo laimėti, jaunimas pradėjo klysti, momentais perskubėjo. O mes ramiai, kantriai ir šiaip ne taip išplėšėm pergalę.“

Grizliai: Martynas Valaitis – 26 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Navickas – 22 tšk., Mantas Valatkevičius – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

MRU VSF: Edvinas Vaina – 17 tšk., Lukas Tamašauskas – 13 tšk. (15 atk. kam., 7 išpr. praž.), Orestas Margelis – 13 tšk.

Ketvirtame kėlinyje „Grizliai“ įveikė „VU KHF“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 16:35 val.)Advokatų kontora „Konsus“ jau rungtynių pradžioje panaikino intrigą rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„Grizliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą (2016 vasario 05 d., penktadienis, 00:14 val.)Permainingose rungtynėse „ASU“ įrodė pranašumą prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos laimėjo prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 07:38 val.)Atkaklioje kovoje „Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Puikiai startavusi „Lituanica“ pranoko „MRU VSF“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Grizliai“ antrąjį C lygos etapą pradėjo dramatiška pergale prieš „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Blankiai puolę „Grizliai“ turėjo pripažinti „Ice“ pranašumą (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Grizlių“ penketukas neatsilaikė prieš „BuyPCgame.eu“ komandą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)