Laipsniai vs SK „Neveronys“ (60:97)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK „Neveronys“ buvo neįkandamas riešutas „Laipsniams“

2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 23:11 val., peržiūros: 1541

Pirmadienį, lapkričio 23 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių F pogrupio rungtynės, tarp vietos „Laipsnių“ (3/3) ir svečių SK „Neveronių“ (6/0) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios visa galva geresni buvę svečiai ėmė tolti nuo varžovų. Nors pirmą kėlinuką „Laipsniai“ dar šiek tiek pasispardė, tačiau tolimesniuose ketvirčiuose dominavo SK „Neveronys“, ko pasekoje skirtumas tarp komandų tik augo, kol galiausiai svečiai pasiekė jau šeštąją pergalę iš tiek pat galimų. 60:97 (17:24, 9:18, 20:30, 14:25).

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, tačiau čia pat spurtavę svečiai atitrūko. Vis tik, čia pat penkis taškus iš eilės pelnę „Laipsniai“ sumažino deficitą iki dviejų taškų, tačiau ir vėl sėkmingą atkarpą sužaidę SK „Neveronys“ padidino skirtumą tarp komandų iki penkių taškų. S. Banaičio tolimi metimai neleido priešininkams pernelyg nutolti, tačiau pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje dar vieną spurtą surengę svečiai įgijo septynių taškų pranašumą. 17:24.

Antrame kėlinuke vaizdas aikštelėje pasikeitė ir aikštės šeimininkai taškus rinko vis sunkiau. Nors pačioje jiems dar buvo pavykę kiek sušvelninti atsilikimą, tačiau kiek vėliau prabilęs SK „Neveronių“ snaiperis L. Stankevičius pataikė tris tolimus metimus iš eilės, taip padidindamas skirtumą tarp komandų iki šešiolikos taškų. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis, po kurių šešiolikos taškų persvarą tebeturėdami išėjo ilsėtis SK „Neveronių“ žaidėjai. 26:42.

Po ilgosios pertraukos grįžę aikštės šeimininkai pademonstravo kiek rezultatyvesnį žaidimą ir sumažino deficitą iki dešimties taškų, tačiau čia pat asmeninį šou surengęs E. Jurgaitis draskė varžovų gynybą, ko pasekoje vieną po kito rinko taškus. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė jau 21-ienas taškas. Per likusį laiką ir toliau aštrius reidus rengęs E. Jurgaitis tiesiog terorizavo „Laipsnių“ gynybą, ko pasekoje por trijų kėlinių SK „Neveronių“ persvara siekė jau 26-is taškus. 46:72.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje dar kelis taškus iš eilės surinkę svečiai padidino skirtumą tarp komandų iki 33-ijų taškų. Šiek tiek atsibudę ir susiėmę „Laipsniai“ atsakė penkiais taškais iš eilės, taip šiek tiek sušvelnindami deficitą, tačiau ir toliau E. Jurgaitis bei E. Jašinskas draskė aikštės šeimininkų gynybą, ko pasekoje svečių persvara tik augo. Bedantė „Laipsnių“ gynyba nebepasirpiešino SK „Neveronims“, ko pasekoje pastarieji pasiekė itin lengvą pergalę ir išliko nepatyrę pralaimėjimo kartėlio. 60:97.

Po pergalės Justinas Virbickas per daugiausiai minčių neturėjo: „Nesitikėjome laimėti tokiu dideliu skirtumu, tačiau išėjome, kovojome ir bandėme tą skirtumą pasidaryti, ir mums tai pavyko. Tiesiog šiandien žaidėme geresnį, komandinį krepšinį“.

„Laipsniai“: Aurimas Jurkšaitis – 20 tšk., Artūras Jankevičius – 13 tšk., Saulius Banaitis – 12 tšk.

SK „Neveronys“: Evaldas Jurgaitis – 27 tšk., Edvardas Jašinskas – 22 tšk. (14 atk. kam.), Simas Pakeltis – 10 tšk.

SK „Neveronys“ buvo negailestingi Birštono SC ‒ „Olimpui“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:49 val.)SK „Neveronys“ nugalėjo „Kėdainių“ ekipą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:56 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)SK „Neveronys“ ketvirtfinalį pradėjo lengva pergale prieš Birštono SC ‒ „Olimpą“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 21:53 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)SK „Neveronys“ laimėjo ketvirtfinalio seriją prieš Birštono SC „Olimpas“ komandą. (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 00:20 val.)SK „Neveronys“ po dramatiškos kovos ir pratęsimo žengė į finalą (2016 balandžio 24 d., sekmadienis, 22:36 val.)Po pertraukos prabudę SK „Neveronys“ atėmė pergalę iš „Veiverių Amberio“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:02 val.)Komandiškai žaidę SK „Neveronys“ neturėjo vargo dvikovoje su „Randeriu“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:15 val.)