Randeris vs SK „Neveronys“ (48:98)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 13 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Komandiškai žaidę SK „Neveronys“ neturėjo vargo dvikovoje su „Randeriu“

2015 lapkričio 13 d., Penktadienis, 22:15 val., peržiūros: 1279

Lapkričio 13-osios vakarą buvo sužaistos KKL C lygos F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Randerio“ ir SK „Neveronių“ komandos. Rungtynės prasidėjo taikliu šeimininkų tritaškiu. Svečiai į tai atsakė „sausai“ lamėta atkarpa 0:7. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė vos taškas 9:10. „Neveronių“ krepšininkai sužaidė dar vieną puikią atkarpą ir jau buvo įgiję dviženklį pranašumą, bet E.Tarasovas tolimu metimu kėlinio pabaigoje sušvelnino rezultatą – 12:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo svečių komandos krepšininkams toliau dominuojant puolime. Puikiai dalindamiesi kamuolį puolime jie greit suskrovė solidų pranašumą – 15:29. Likusį kėlinuko laiką šeimininkams ir toliau nepavyko rasti būdų kaip pelnyti taškus ir jų deficitas tik augo. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau 21 taškas – 22:43.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vaizdas nesikeitė. Atsipalaidavę svečių komandos krepšininkai lengvai rinko taškus ir padirbėjo gynyboje praleisdami tik 8 taškus. „Randerio“ krepšininkai individualiais veiksmais nerasdavo būdų kaip pelnyti taškus, o ir susikūrus dėkingas progas metimams, jie dažniausiai tikslo nepasiekdavo. Prieš paskutinį ketvirtį komandas skyrė jau nepadorus taškų skirtumas 30:72.

Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse buvo tik formalumas. SK „Neveronys“ žaidėjai toliau mėgavosi žaidimu ir tik didino savo pranašumą, o šeimininkams nors tai ir buvo rezultatyviausias kėlinukas, jie jį vistiek pralaimėjo ir turėjo pripažintį triuškinantį varžovų pranašumą rezultatu 48:98.

Po pergalės pakalbintas SK „Neveronys“ treneris Justinas Virbickas apžvelgė savo komandos pasirodymą: „Pergalė lėmė geresnis žaidimas. Šiandien susirinko antrasis penketas, buvo gera proga pasižaisti, pajausti žaidimo ritmą tiems, kas mažiau žaidžia. Tiesiog jie išnaudojo savo progas ir viskas. Sekmadienį laukia rimtesnis varžovas, ruošiamės tom rungtynėm.“

Randeris: Aurimas Janulevičius – 18 tšk., Edgaras Tarasovas – 13 tšk., Deividas Leonavičius – 8 tšk. (12 atk. kam.)

SK „Neveronys“: Aurimas Švelnys – 34 tšk. (10 atk. kam., 12 rezult. perd.), Simas Pakeltis – 27 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Gintaras Dirkstys – 14 tšk. (16 atk. kam.), Ugnius Drulia – 11 tšk.

Po pertraukos prabudę SK „Neveronys“ atėmė pergalę iš „Veiverių Amberio“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:02 val.)SK „Neveronys“ nugalėjo „Kėdainių“ ekipą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:56 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai pratęsė pergalių seriją (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)SK „Neveronys“ ketvirtfinalį pradėjo lengva pergale prieš Birštono SC ‒ „Olimpą“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 21:53 val.)Jonavos LSK „Technoeros“ penketukas įtikinamai įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)SK „Neveronys“ buvo neįkandamas riešutas „Laipsniams“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:11 val.)