Jonavos LSK „Technoera“ vs Kaišiadorys (59:52)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 28 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

Jonavos LSK „Technoera“ kovingame mače nukovė „Kaišiadorys“

2016 sausio 29 d., Penktadienis, 09:48 val., peržiūros: 974

Sausio 28 dieną, ketvirtadienį, Batėgalos universaliajame daugiafunkciniame centre, vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko reguliariojo sezono antrojo etapo didžiosis taurės I pogrupio komandos, grupės lyderė esanti Jonavos LSK „Technoera“ (6/1) komanda ir pogrupio vidutiniokė Kaišiadorys (4/3) ekipa. Visas rungtynes vyko atkakli kova, tačiau geriau sužaidę trečiąjį kėlinuką ir susikrovę sau šiokią tokią persvarą Jonavos LSK „Technoera“ galėjo džiaugtis pergale rezultatu – 59:52.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo taikliu svečių dvitaškiu, į tai greitai reagavo E.Vaitekauskas, kuris pataikė metimą iš toli. Ilgai nelaukęs M.Šumskis taip pat atsakė taikliu tritaškiu ir svečiai buvo priekyje rezultatu – 3:5. Jonavos LSK „Technoera“ pelnė penkis taškus be atsako ir sužaidus pusę kėlinuko pirmavo dviem taškais. Baigiantis pirmajam ketvirčiui komandos pradėjo sunkiai rinkti taškus. Likus žaisti dvi minutes rezultatas buvo – 10:10. G.Janonis svečiams pelnė tris taškus iš eilės, tačiau šeimininkai sukrapštė dar keturis ir po pirmojo kėlinuko turėjo minimalią persvarą – 14:13.

Antrasis kėlinukas vėl prasidėjo svečių dvitaškiu ir tai vėl persvėrė rungtynių rezultatą. Šeimininkai iniciavo spurtą – 8:0 ir tai leido šiems pabėgti į priekį rezultatu – 22:18, o svečiai buvo priversti imti minutės pertraukėlę. Po minutės pertraukėlės svečiai pelnė penkis taškus be atsako ir vėl turėjo minimalų pranašumą. Dar tris taškus pridėjo E.Žukauskas ir svečiai pirmavo – 23:27. Jonavos LSK „Technoera“ taip pat atsakė tritaškiu ir baigiantis kėlinukui vėl persvėrė rezultatą į savo naudą – 30:29.

Po ilgosios pertraukos vėl vyko arši kova. Trečiąjį kėlinuką taip pat pradėjo taiklus svečių dvitaškis ir pastarieji vėl išsiveržė į priekį. Tačiau šeimininkai neleido svečiams smagintis ir nuo jų atitrūkti. Įpusėjus kėlinukui Jonavos LSK „Technoera“ ir toliau pirmavo rezultatu – 37:35. Baigiantis kėlinukui šeimininkai surengė sėkmingą spurtą – 7:0 ir „Kaišiadorys“ neturėjo laiko kada atsitiesti ir turėjo po trijų kėlinukų tenkintis rezultatu – 46:39.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo ramiai. E.Žukauskas pataikė baudos metimą ir priartino savo komandą iki varžovų iki šešių taškų. G. Janonio ir M. Šumskio pastangomis svečiai dar labiau priartėjo prie varžovų – 50:47. Tačiau Jonavos LSK „Technoera“ neatleido vadžių ir neleido „Kaišiadorims“ persverti rungtynių eigos. Likus žaisti pusantros minutės svečiai pradėjo daryti vaikiškų klaidų ir tai neleido išsivežti šiems pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu – 59:52 Jonavos LSK „Technoera“ naudai.

T.Kepežinskas (Jonavos LSK „Technoera“):

„vėl nesusirinkome pilna sudėtimi, tačiau parodėme charakterį ir vėl nugalėjome, džiaugiuosi vyrais“

V.Loda („Kaišiadorys“):

„pilnatis“

Naudingiausi žaidėjai:

Jonavos LSK „Technoera“: Martynas Čekanavičius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Egidijus Vaitekauskas – 15 tšk., Žilvinas Radzevičius – 14 tšk.

Kaišiadorys: Tomas Butkevičius – 12 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Gediminas Janonis – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Kazimieras Motiekaitis – 11 tšk.

Jonavos LSK „Technoeros“ penketukas įtikinamai įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 16:38 val.)Jonavos LSK „Tecnoera“ pasiekė revanšą, tačiau į aštuntfinalį žengė „Akademija“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 00:26 val.)Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje Jonavos LSK „Technoera“ įveikė „Laipsniai“ ekipą (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kaišiadorys“ ekipą (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:02 val.)Antrame kėlinyje atitrūkusi Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai susidorojo su KK „Kauno partizanais“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 22:10 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai įveikė ir Jonavos LSK „Technoera“ krepšininkus (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)