LejuoTransa vs Šilainiai (62:65)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 12 d., Antradienis, 22:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pranašumo neišsaugojusi „LejuoTransa“ patyrė apmaudžią nesėkmę

2016 sausio 12 d., Antradienis, 23:52 val., peržiūros: 999

Antradienį, sausio 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės N pogrupio rungtynės, tarp vietos „LejuoTransos“ ir svečių „Šilainių“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios sėkmingiau žaidę aikštės šeimininkai vis laikė iniciatyvą savo rankose, ko pasekoje po dviejų kėlinių turėjo keturių taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos ir toliau neleidę priešininkams persverti rezultato „LejuoTransa“ išsaugojo penkių taškų persvarą. Viskas apsivertė ketvirtame kėlinuke, kuomet spurtavę „Šilainiai“ sugebėjo pasivyti priešininkus ir įtemptoje rungtynių pabaigoje perimti iniciatyvą bei išplėšti pergalę iš šeimininkų rankų. 62:65 (16:13, 21:20, 17:16, 8:16).

Susitikimo pradžioje, po kelių rezultayvių išpuolių minimalią persvarą turėjo „Šilainiai“, tačiau čia pat spurtavę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas bei įgijo septynių taškų pranašumą. Į tai svečiai atsakė vos vienu taikliu metimu iš žaidimo, po kurio sekė dar keturi iš eilės R. Rutkausko taškai, kurių dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki devynių taškų. Pirmą ketvirtį žymiai geriau užbaigti sugebėję „Šilainiai“ neleido priešininkams pernelyg atitrūkti ir sumažino deficitą iki trijų taškų. 16:13.

Antrą kėlinuką geriau pradėję aikštės šeimininkai ir vėl atitrūko, tačiau čia pat rezultatyvią atkarpą sužaidę „Šilainiai“ sumažino deficitą iki dviejų taškų. Kiek vėliau ir toliau sėkmingai puolime rungtyniavus „LejuoTransa“ vis terorizavo priešininkų gynybą, kai pastarieji sugebėdavo atsakyti tik pavieniais metimais. Vienu metu skirtumas tarp komandų buvo pasiekęs aštuonis taškus, tačiau ir vėl kėlinį geriau užbaigę svečiai sumažino deficitą iki keturių taškų. 37:33.

Po ilgosios pertraukos geriau puolime keletą epizodų sužaidę svečiai sumažino deficitą iki dviejų taškų, tačiau iškart po to prabilo „LejuoTransos“ snaiperiai, kurie smeigė tris itin svarbius tolimus metimus, padėjusius šeimininkams susigrąžinti devynių taškų pranašumą. Vėliau „Šilainiai“ bandė vytis priešininkus ir po kelių sėkmingai sužaistų atakų jiems pavyko sušvelninti deficitą iki trijų taškų, tačiau trečiojo ketvirčio pabaigoje dar greitą ataką surengę šeimininkai įgijo penkių taškų persvarą. 54:49.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje užtikrintai žaidusi „LejuoTransa“ susigrąžino devyni taškų pranašumą, tačiau ties čia prasidėjo jų košmaras. Iškart po to „Šilainiai“ spurtavo 0:6 ir braukė deficitą daugiau nei perpus. Į tai aikštės šeimininkai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar aštuoni iš eilės svečių ekipos taškai, leidę jiems perverti rezultatą savo naudai bei įgyti trijų taškų persvarą. Likus žaisti kelioms sekundėms šeimininkai dar bandė gelbėtis, tačiau komandos kapitono desperatiškas metimas tikslo nepasiekė, ko pasekoje pergale džiaugėsi „Šilainiai“. 62:65.

„LejuoTransa“: Rytis Rutkauskas – 18 tšk. (9 rezult. perd.), Eitvydas Rinkevičius – 17 tšk., Algirdas Adomavičius – 12 tšk.

„Šilainiai“: Mantas Karauskas – 24 tšk. (7 rezult. perd.), Vytenis Vaivada – 15 tšk., Aurimas Andrejaitis – 7 tšk. (5 perimt. kam.)

Visas rungtynes pirmavusi „LejuoTransa“ pabaigoje vos išnešė sveiką kailį (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:43 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ iškovojo pergalę prieš „LejuoTransa“ penketuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)Pagirtinai krepšį atakavusi „Compensa“ pasiekė pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:22 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ neturėjo vargo su „LejuoTransa“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Kauno „NTI-PN“ patiesė „Lejuotransą“ ir iškovojo svarbią pergalę (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 20:35 val.)Dar viena „Compensa“ ekipos pergalė prieš „LejuoTransa“ atvėrė jiems kelią į aštunfinalį (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„LejuoTransa“ paskutinėmis minutėmis vos išsaugojo pergalę savo rankose (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:22 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ nugalėjo „LejuoTransa“ penketuką (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Birštono SC „Olimpas“ neturėjo vargo su „Lejuotransa“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 10:55 val.)Galingas KK „13“ žaidimas nepaliko jokių vilčių „LejuoTransai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 22:41 val.)