KMAIK vs Lituanica (71:79)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 19 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„LITUANICA“ atidarė sezoną pergale prieš „KMAIK“ ekipą

2015 spalio 19 d., Pirmadienis, 23:50 val., peržiūros: 1302

Spalio 19 dieną, trečiadienį, vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ rungtynės. Jėgas surėmė „KMAIK“ (šeimininkai) ir „LITUANICA“ ekipos. Abejoms ekipoms šios rungtynės buvo pirmosios šį sezoną. Taigi pirmąsias šio sezono rungtynes kiek geriau pradėjo „KMAIK“ ekipa. Pirmąjame kėlinyje išsiveržę į priekį „KMAIK“ krepšininkai, didžiają rungtynių laiko dalį ir išsilaikė priekyje. Tačiau ketvirtasis kėlinukas visiškas sujaukė šeimininkų kortas. Svečiai spurtavo, laimėjo kėlinuką (8-25) ir iškovojo pergalę rezultatu (71 – 79)

Rungtynės prasidėjo apylygiai, abi ekipos apsikeitė keliais taikliais metimais ir pusę pirmo kėlinuko, kova buvo įtempta. Visgi, antroje kėlinuko pusėje šeimininkai spurtavo (9-0) ir išsiveržė į priekį (20-9). Likusi kėlinuko dalis vėl buvo ganėtinai lygi ir kėlinukas pasibaigė „KMAIK“ ekipai esant priekyje 10 taškų skirtumu (26 – 16).

Antrasis rungtynių ketvirtis prasidėjo 5’iais greitais „LITUANICOS“ taškais. Tačiau gan greitai sumažinę rezultatą iki 5 taškų (26-21), svečiai patys paleido vadžias ir praleido atkarpą (8-0), kuri grąžino šeimininkams dviženklį pranašumą (33-21). Likusi kėlinuko dalis klostėsi apylygiai, ir nors šeimininkai vienu momentu turėjo 16 taškų pranašumą, truputėlį geriau užbaigę kėlinuką svečii jį vėl sumažino iki 12. Taigi, ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (44 – 32) „KMAIK“ naudai.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje, įvykiai kiek pasikeitė. „LITUANICA“ nors ir labai po truputį, tačiau artėjo prie savo varžovų ir kėlinukui įpusėjus, ju buvo išlyginę rezultatą (52-52). Tačiau kėlinuką vėl geriau užbaigė šeimininkai. Spurtavę (11 – 2) po trijų kėlinukų jie pirmavo rezultatu (63 – 54)

Paskutinis rungtynių kėlinukas visi sujaukė kortas šeimininkų ekipai. Jau nuo kėlinuko pradžios geriau atrodė svečiai. Ir nors po pirmų kelių minučių skirtumas išliko tas pats, tačiau būtent tada svečių sukeltas spurtas (2-15) regis palaužė šeimininkų ekipą. Nors šeimininkai dar bandė atsitiesti, tačiau svečiai nepaleido persvaros ir iškovojo pergalę rezultatu (71 – 79).

KMAIK: Gražvydas Mockus – 28 tšk. (5 išpr. praž.), Arnas Petrauskas – 14 tšk., Imantas Šturma – 14 tšk. (5 perimt. kam.)

Lituanica: Ignas Flenderis – 21 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Dmitrij Kvitka – 11 tšk., Andrius Okulič-Kazarinas – 11 tšk., Rimvydas Miliauskas – 10 tšk.

„LITUANICA“ ekipos treneris D.Kvitka:

-DIdžiąją rungtynių dalį atsilikinėjote, tačiau paskutiniame kėlinyje perėmėte iniciatyvą laimėjote, kas pasikeitė per paskutinį kėlinuką?
-Matot, priešininkai pagrinde jaunimas, gal pavargo, gal patirties pritrūko… Patiems pirmos varžybos, dar kiek pasimetę buvom, tačiau susistįgavom žaidimą, ir smagu, jog pavyko tokią sunkią pergalę pasiekti.
-Kokius tikslus keliate šiam sezonui?
-Mažiausiai atkrindamosios, tikėkimės didžiosios taurės, o kaip bus pamatysim.

„Ragai“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:16 val.)„ASU“ pasiekė revanšą prieš „Lituanicą“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)LPC KK „Partizanas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Kauno Rami“ susitvarkė su „KMAIK“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:37 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos laimėjo prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 07:38 val.)„BK Centre ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „KMAIK“ pranašumą (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 16:34 val.)Negausiai susirinkę „Elektrėnai“ tik du kėlinius priešinosi „KMAIK“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 00:45 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)