United ‒ „Alta transportas“ vs Grizliai (102:64)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 13 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

United ‒ „Alta transportas“ sutriuškino „Grizlius“ ir žengė į aštuntfinalį

2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 00:11 val., peržiūros: 1664

Sekmadienį, kovo 13 dieną, A. Sabonio krepšinio centre vyko C lygos, Didžiosios taurės antrosios šešioliktfinalio rungtynės tarp United – „Altas transportas“ ir „Grizliai“. Pirmasias tarpusavio rungtynes rezultatu 90:78 laimėjo United – „Alta transportas“. Antrosiose rungtynėse šeimininkai parodė, kad gali žaisti dar geriau rungtynių pradžioje spurtavę 11:0. Nuo spurto pabaigos „Grizliai“ parodė, kad ir patys gali puikiai atakuoti. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 34:23. Šeimininkams pirmąjame kėlinyje D.Gudeliauskas pelnė 12 tšk, pataikęs ¾ tritaškių metimų. „Grizlių“ komandoje 8 tšk pelnė M.Valaitis. Antrąjame kėlinyje šeimininkai apsukų nemažino ir rezultatas po antrojo ketvirčio buvo 55:36.

Po ilgosios pertraukos United – „Alta transportas“ neleido varžovams nė trupučio atsikvėpti. „Grizliams“ niekaip nepavyko rasti priešnodžių Ž.Krupskiui, kuris pelnė 27 tšk ir atkovojo 7 kamuolius. Kitoje stovykloje lyderio vaidmens ėmėsi D.Valatkevičius pelnęs 17 tšk. Rungtynių pabaigoje svečiai parodė geresnę gynybą ir geresnį puolimą, tačiau tai nepadėjo ir rungtynės baigėsi rezultatu 102:64. Tai buvo antrasis šešioliktfinalio mačas kitame etape United – „Alta transportas“ susitiks su R2P Sport – S/M ekipa. Ši komanda grupės lentelėje užimė pirmąją vietą ir iškart pateko į aštunfinalį. Naudingiausi komandų žaidėjai:

United ‒ „Alta transportas“: Žygimantas Krupskis – 33 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Donatas Gudeliauskas – 16 tšk., Jonas Grigaras – 10 tšk.

Grizliai: Deividas Valatkevičius – 24 tšk., Audrius Butkus – 10 tšk., Martynas Valaitis – 8 tšk.

United ‒ „Alta transportas“ be gailesčio sutriuškino „ASU“ krepšininkus (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)United ‒ „Alta transportas“ nesunkiai susidorojo su „Grizliais“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:22 val.)United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)„United ‒ Alta Transportas“ puolimo uraganas parbloškė „Buritus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:00 val.)United – „Alta transportas“ ekipa grupes rungtynes užbaigė pergale. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:16 val.)„United ‒ Alta transportas“ privertė SK „Neveronis“ suklupti pirmą kartą sezone (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:29 val.)United ‒ „Alta transportas“ po permainingos kovos palaužė „Kaišiadorių“ ekipą. (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 00:09 val.)United ‒ „Alta transportas“ iš Birštono išsivežė fantastišką pergalę (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 00:50 val.)„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)United -„Alta transportas“ po permainingos kovos įveikė Veiverių „Amberio“ ekipą. (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:39 val.)