Šilainiai vs Kauno SRC ‒ 2 (88:82)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 17 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Kauno SRC-2“ ekipa

2015 gruodžio 17 d., Ketvirtadienis, 23:21 val., peržiūros: 1405

Gruodžio 17-osios vakarą, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos vienerios Kauno krepšinio C lygos, Mažosios taurės N pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Šilainių“ ir svečių – „Kauno SRC-2“ komandos. Rungtynės prasidėjo rezultatyviai ir aktyviai. Netrukus svečiai truputį atitrūko nuo varžovų, bet įpusėjus ketvirčiui žaidimo tempas sulėtėjo ir priekyje visdar buvo svečiai 6:8. Likus žaisti mažiau nei 3 minutes svečiai spėjo įgyti ir dviženklį pranašumą, bet jo išsaugoti iki kėlinio pabaigos nepavyko 15:23.

Antrasis ketvirtis prasidėjo aktyviais šeimininkų veiksmais puolime ir per 3 minutes „Kauno SRC-2“ komandos pranašumas ištirpo iki 2 taškų – 23:25. Po šalto dušo svečiams atsigauti ir atstatyti dviženklės persvaros nepavyko. Likus žaisti pusę minutės „Šilainiai“ persvėrė rezultatą, bet svečiai dar spėjo pelnyti taškus antrąjame kėlinuke – 39:39.

Po ilgosios pertraukos žaidimas vyko lygiai, abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis ir nei vieniems nepavyko atitrūkti. Įpusėjus ketvirčiui minimalia persvara priekyje buvo svečiai – 52:53. Likusį laiką drausmingiau sužaidę svečiai prieš lemiamą ketvirtį turėjo apčiuopiamą, bet toli gražu nesaugią persvarą 61:65.

Paskutinis ketvirtis buvo kupinas emocijų ir atkaklios kovos iki pat rungtynių pabaigos. Svečiai kaip įmanydami stengėsi išlaikyti persvarą, bet šeimininkai nebuvo linkę nuleisti rankų ir likus žaisti apie 6 minutes Vitoldas Kapočius taikliu dvitaškiu išlygino rezultatą – 72:72. Kurį laiką laikėsi apyligis rezultatas, bet likus žaisti apie 2 minutes skirtumas vėl šoktelėjo iki 5 taškų atžymos, tik šį kartą priekyje buvo „Šilainiai“. Nors svečiai ir bandė dar kabintis į rungtynes, tačiau jų eigos perlaužti nepavyko ir jiems teko pripažinti varžovų pergalę rezultatu – 88:82.

Šilainiai: Henrikas Paulauskas – 26 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 21 tšk. (12 atk. kam.), Vitoldas Kapočius – 15 tšk.

Kauno SRC ‒ 2: Paulius Aleksynas – 18 tšk., Mantas Birutis – 16 tšk., Žygimantas Gulbinas – 13 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Rūtenis Žiupsnys – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Nerijus Kavaliauskas – 11 tšk., Andrius Bubelis – 10 tšk.

„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu (2016 kovo 01 d., antradienis, 23:31 val.)„Šilainiai“ nesunkiai susitvarkė su grupės autsaideriais „Savi“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:34 val.)Atkaklioje dvikovoje „Šilainiai“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno SRC ‒ 2“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:10 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ eliminavo „Kauno SRC ‒ 2“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Šilainiai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė BC „Ambi“ pasipriešinimą (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:06 val.)Puikias rungtynes sužaidę KK „13“ krepšininkai įveikė Kauno „SRC-2“ ekipą (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 21:58 val.)Šilainiai iškovojo pergalę prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 00:09 val.)