Komanda X vs Green Death (49:62)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 19 d., Antradienis, 20:10 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Green Death“ iškovojo lengvą pergalę rungtynėse prieš „Komandą X“

2016 sausio 19 d., Antradienis, 22:22 val., peržiūros: 1211

Sausio 19 dieną „Varpo“ gimnazijos sporto salėje buvo žaidžiamos C lygos reguliariosios O pogrupio rungtynės tarp namuose žaidusios „Komandos X“ ir grupės lyderių „Green Death“ krepšininkų. Iki šio susitikimo šeimininkų sąskaitoje buvo trys pergalės ir dešimt pralaimėjimų (3-10), tuo tarpu sevčiai buvo iškovoję septynias pergales (7-5).

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviu abiejų komandų žaidimu. Sužaidus kėlinuke jau beveik septynias minutes po šeimininkų komandos žaidėjo R. Gudžiūno tolimo metimo rezultatas buvo lygus 7:7. Visgi, spurtas 1:11 kėlinuko pabaigoje leido „Green Death“ ekipai po pirmojo ketvirčio turėti dviženklį pranašumą 8:18.

Antrajame kėlinuke taiklių tritaškių metimų dėka „Komandai X“ pavyko priartėti prie savo varžovų ir pabaigti pirmąją rungtynių pusę turint šešių taškų deficitą 24:30.

Trečiajame kėlinuke ir toliau iniciatyvą savo rankose turėjo svečiai, tačiau šeimininkų komanda neleido tolėliau atitrūkti. Įusėjus ketvirčiui buvo vis tas pats šešių taškų „Green Death“ pranašumas 29:35. Tačiau geriau sužaista ketvirčio pabaiga leido svečiams nutolti 39:51.

Ketvirtajame kėlinuke, vedini puikias rungtynes sužaidusio P. Aleksonio „Green Death“ krepšininkai įgijo didžiausią rungtynėse septyniolikos taškų persvarą 45:62. Nors ir per likusias tris minutes taškų svečiams pelnyti nepavyko, tačiau pergalė buvo iškovota užtikrintai. Galutinis rungtynių rezultatas 49:62.

Po rungtynių „Green Death“ ekipos treneris D.Grušauskas sakė: „Laimėjome. Visi pažaidėm. Šių rungtynių planas ir buvo toks, kad visi gautų pažaisti“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Komanda X: Raimondas Gudžiūnas – 14 tšk., Tomas Kursevičius – 11 tšk., Ernestas Kalinskas – 7 tšk. (9 išpr. praž.)

Green Death: Petras Aleksonis – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Povilas Kliauza – 9 tšk., Dalius Grušauskas – 6 tšk.

„Green Death“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:11 val.)Pranašumą iššvaistę „Ragai“ išsaugojo pergalę prieš „Komandą X“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Green Death“ po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:10 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer“ palaužė „Komandą X“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Green Death“ nesunkiai atsirevanšavo prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Green Death“ vos neprisižaidė su „Ragų“ penketuku (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:37 val.)„KMAIK“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Komandos X“ rankų. (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:27 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ iškovojo trečiąją pergalę (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:34 val.)