Ragai vs LCP KK „Partizanas“ (55:56)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 06 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

LCP KK „Partizanas“ panaikino solidų deficitą ir pratęsime įveikė „Ragus“

2016 sausio 06 d., Trečiadienis, 23:30 val., peržiūros: 1248

Trečiadienį, sausio 6 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Ragų“ ir svečių LCP KK „Partizano“ ekipų. Susitikimą užtikrintai pradėję šeimininkai iškart įgijo penkiolikos taškų pranašumą, tačiau vėliau LCP KK „Partizanas“ ėmė po truputį vytis. Įspūdingai ketvirtą kėlinį sužaidę svečiai buvo perėmę iniciatyvą, tačiau taiklus tolimas V.Žukausko metimas išplėšė pratęsimą, kurio metu abi komandos ne kartą apsikeitė rolėmis, tačiau rungtynių pabaigoje šaltakraujiškai baudos metimus realizavęs T.Gudas išplėšė pergalę savo komandai. 55:56 (22:12, 6:7, 10:11, 6:14, 11:12).

Rungtynes užtikrintai pradėjo aikštės šeimininkai, kurie ilgą laiką neleido priešininkams atidaryti savo taškų sąskaitos, kai, tuo tarpu, patys surinko penkiolika taškų. Vis tik, taikliu tolimu metimu savo taškų kraitį papildę LCP KK „Partizano“ krepšinininkai kiek sušvelnino atsilikimą. Po kelių iš eilės taiklių M.Balkaus baudos metimų skirtumas tarp komandų ir vėl šoktelėjo iki penkiolikos taškų, tačiau čia pat rezultatyvią atkarpą sužaidę svečiai sumažino deficitą iki devynių taškų. Vis tik, kėlinuką nežymiai geriau užbaigę aikštės šeimininkai susigrąžino dviženklę persvarą. 22:12.

Antrą kėlinuką abi ekipos pradėjo apsikeisdamos taikliais tolimais metimais, tačiau ties čia rezultatyvus abiejų ekipos puolimas ir sustojo. Komandoms sunkiais sekėsi rinkti taškus, tačiau pirmieji ledus pralaužė „Ragai“, kurie susigrąžino devynių taškų pranašumą, tačiau čia pat rezultatyviai pasibaigusį reidą surengęs J.Kožemiakinas sumažino svečių deficitą iki septynių taškų. Vis tik, kėlinuką ir vėl sėkmingiau užbaigę „Ragų“ ekipos žaidėjai prieš ilgąją pertrauką įgijo devynių taškų persvarą. 28:19.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai ir vėl pademonstravo greitą puolimą, kurio dėka sužaidė rezultatyvią atkaprą 7:1 ir susigrąžino penkiolikos taškų pranašumą, tačiau LCP KK „Partizanas“ nepasimetė ir čia pat atsakė spurtu 0:8, kurio dėka braukė atsilikimą daugiau nei perpus. Kiek vėliau taikliu tolimu metimu pasižymėjo „Ragų“ krepšininkas M.Gilius, bet šįkart kėlinuką geriau užbaigę svečiai sušvelnino deficitą iki aštuonių taškų. 38:30.

Ketvirtą kėlinuką taikliu tolimu metimu pradėjo V.Stočkus, kuris sugrąžino „Ragams“ dviženklę persvarą, tačiau neilgam, nes čia pat lemiamą ir itin įspūdingą spurtą surengė LCP KK „Partizanas“, kuris sugebėjo pelnyti net keturiolika taškų be jokio priešininkų atsako ir taip ne tik pasivyti varžovus, bet ir persverti rezultatą įgyjant trijų taškų pranašumą. Likus žaisti kelioms sekundėms atrodė, jog svečiai jau pasiekė įspūdingą pergalę, tačiau šeimininkus išgelbėjo taiklus tolimas V.Žukausko metimas, kurio dėka visa kova nusikėlė į pratęsimą. 44:44.

Pratęsimo metimu pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą. Pačioje pradžioje į priekį ir vėl šoktelėjo „Ragai“, tačiau nesnaudę svečių ekipos žaidėjai smeigė tolimą metimą ir vėl išsiveržė į priekį. Vis tik, įpusėjus pratęsimui kelis taškus iš eilės pelnė aikštės šeimininkai ir vėl susigrąžino pirmaujančios komandos vaidmenį. Kiek vėliau „Ragai“ dar turėjo vieno taško pranašumą ir turėjo puikią progą jį padidinti, tačiau visi keturi V.Stočkaus baudos metimai skriejo pro šalį, kuo puikiai pasinaudojęs svečių krepšininkas T.Gudas realizavo du lemiamus baudos metimus ir taip išplėšė LCP KK „Partizanui“ pergalę. 55:56.

„Ragai“: Tomas Guogas – 14 tšk., Mindaugas Gilius – 14 tšk., Viktoras Žukauskas – 11 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.)

LCP KK „Partizanas“: Tomas Gudas – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Simonas Rupšys – 15 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Justinas Kožemiakinas – 11 tšk.

LCP KK „Partizanui“ nepadėjo namų sienos prieš „Ragai“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:46 val.)LPC KK „Partizanas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Ragai“ atkrintamasias pradėjo įveikdami „Lituanicą“ (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)LCP KK „Partizanas“ nereikėjo daug pastangų nugalėti Komanda X (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:29 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Ragus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)Kovingai nusiteikęs LCP KK „Partizanas“ palaužė „Green Death“ ekipą (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 08:53 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)