ASU vs A. S. K. „Persvara“ (86:79)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 07 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„ASU“ ketvirtame kėlinyje įveikė A. S. K. „Persvarą“

2016 sausio 07 d., Ketvirtadienis, 20:59 val., peržiūros: 1238

Sausio 7 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ASU“ priemė svečius A. S. K. „Persvarą“. „ASU“ buvo iškovoję keturias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. „Persvaros“ sąskaitoje buvo šešios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „Persvara“. Svečiai pirmas tris minutes gynėsi patikimai ir po jų pirmavo rezultatu 1:7. Šeštą minutę rezultatas buvo 3:10. Netrukus įsibėgėjo ir šeimininkai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik trys taškai (7:10). Ketvirčio pabaigoje geriau rungtyniavo „ASU“, kurie pasivijo varžovus, o baigiantis kėliniui penki iš eilės pelnyti taškai leido šeimininkams įgyti trijų taškų pranašumą (19:16).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė keturi taškai (28:24). Dar po dviejų minučių komandas skyrė trys taškai (30:27). Likus dviem minutėm, po septynių be atsako pelnytų „Persvaros“ taškų, rezultatu 30:34 pirmavo „Persvara“ (30:34). Netrukus „ASU“ pasivijo varžovus (34:34), o minutės pertraukėlės paprašė „Persvara“. Sužaidus pirmas 20 minučių rezultatu 36:35 pirmavo „ASU“.

Trečio kėlinio pradžioje keturis iš eilės taškus pelnė „Persvara“ (36:39). Sužaidus dvi minutes komandas skyrė du taškai (39:41). Trečią minutę spurtą pradėjo „ASU“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (45:41). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos „ASU“ turėjo penkių taškų pranašumą (55:50). Netrukus spurtą pradėjo „Persvara“, kuri pelnė penkis taškus be atsako (55:55). Per likusį laiką „ASU“ įgijo dviejų taškų pranašumą (59:57).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui penkis taškus be atsako pelnė „ASU“ (64:57). Antrą minutę pirmus taškus pelnė „Persvara“ (64:59). Vėliau „ASU“ taškus rinko baudų metimais. Po keturių taiklių metimų šeimininkų persvara padidėjo iki devynių taškų (68:59). Šeštą minutę, po penkių be atsako pelnytų svečių taškų, „ASU“ pranašumas sumažėjo iki penkių taškų (71:66). Į tai „ASU“ atsakė šešiais be atsako pelnytais taškais (77:66). Netrukus „Persvara“ pradėjo mažinti varžovų persvarą, kuri priešpaskutinę kėlinio minutę buvo tik keturi taškai (79:75). Visgi rungtynių pabaigoje šeimininkai žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 86:79.

“ASU“ iškovojo penktą pergalę, o A. S. K. „Persvara“ pralaimėjo penktą kartą.

„ASU“ trenerė R. Liaugminienė paklausta kodėl šiandien jos komanda iškovojo pergalę, atsakė: „Tikriausiai dėl to, kad studentai turėjo atostogas ir susirinko šiandien šiaip ne taip čia. aišku, perkeltine prasme. Žaidėme, stengėmės ir gal net truputi stipresni buvome. Arba tiesiog mūsų laimės diena buvo.“ Paklausta, kaip komandos sportinė forma po atostogų ir švenčių, trenerė atsakė: „Jokios formos nėra. Po atostogų grįžę žaidėme, be treniruočių. Labai džiaugiuosi, kad susirinkome ir kad išlošėme.“

ASU: Vaidotas Levanauskas – 21 tšk. (9 rezult. perd.), Marius Trumpickas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Gytis Šiušė – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Evaldas Vaitkus – 11 tšk., Giedrius Šreiberis – 10 tšk.

A. S. K. „Persvara“: Marius Satkevičius – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Pakalniškis – 16 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vilius Narbutas – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Vytautas Juknevičius – 10 tšk.

„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:51 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Ragus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti A. S. K. „Persvara“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:53 val.)Atsitiesusi „Lituanica“ nesugebėjo įgelti A.S.K. „Persvarai“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)„KMAIK“ užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvara“ ekipos pasipriešinimą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:54 val.)„ASU“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Elektrėnus“ (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)