Kėdainiai vs United ‒ „Alta transportas“ (94:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Puikiai „Kėdainių“ sužaista antroji pusė leido leido pasiekti lengvą pergalę prieš United ‒ „Alta transportą“

2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 23:09 val., peržiūros: 1277

Gruodžio 21 dieną, pirmadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje, vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių susitikimas, kuriame susitiko antrojo etapo Didžiosios taurės vienos K pogrupio lyderių – šeimininkų teisėmis žaidę „Kėdainiai“ ir United ‒ „Alta transportas“. Iki šių rungtynių „Kėdainiai“ savo sąskaitoje turėjo šešias pergales ir tris pralaimėjimus (6-3), tuo tarpu svečių dispozicijoje buvo aštuonios iškovotos pergalės (8-3).

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų greitu, tačiau kiek chaotišku žaidimu. Įpusėjus ketvirčiui po svečių komandos žaidėjo I. Jančiuko tritaškio rezultatas buvo lygus 9:9. Ir toliau nei viena, nei kita ekipa neįgijo apčiuopiamesnės persvaros, o pirmasis ketvirtis baigėsi minimalia „Kėdainių“ komandos persvara 22:21.

Ir toliau, vaizdas aikštelėje nesikeitė, komandos žaidė labai greitai, atakos trukdavo labai trumpai, tačiau žaidimas buvo lygus. Įpusėjus antrajam ketvirčiui dviejų taškų pranašumą turėjo šeimininkai 32:30. Tačiau „Kėdainiai“, dėka T. Lukoševičiaus ir L. Valucko tolimų metimų nutolo ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami septynių taškų persvarą 43:36.

Trečiajame ketvirtyje United ‒ „Alta transportas“ vis stengėsi neleisti varžovams pabėgti didesniu nei dešimties taškų skirtumu, tačiau kėlinuko pabaigoje tolimų E. Daukšos ir D. Tiškaus metimų dėka, „Kėdainiai“ įgijo dviženklią persvarą ir po trijų ketvirčių pirmavo 64:50.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo trimis „Kėdainių“ komandos tritaškiais, kurie pasiuntė į nokdauną svečių komandos krepšininkus. United ‒ „Alta transporto“ komandos žaidėjams šiame ketvirtyje nesisekė niekas, o šeimininkai žaidė lyg iš natų. Puiki „Kėdainių“ komandos pergalė rezultatu 94:68 įnešė dar daugiau intrigos į K pogrupio turnyrinę lentelę.

Po rungtynių „Kėdainių“ ekipos žaidžiantysis treneris K.Zinkus kalbėjo: „gerai pataikėme antroje pusėje, pavargo varžovai, nes tik šešiese buvo, mažai keitimų turėjo. Apibėgom gal labiau. Ir šiaip, pradedam po truputį įsižaisti, vistiek jau sezono vidurys. Toliau vis geriau žaisime“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Kėdainiai: Egidijus Daukša – 21 tšk. (11 atk. kam.), Mindaugas Dilys – 16 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Audrius Lukauskas – 16 tšk. (13 atk. kam.), Tadas Lukoševičius – 15 tšk., Laurynas Valuckas – 11 tšk.

United ‒ „Alta transportas“: Audrius Labanauskas – 26 tšk. (6 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Ignas Jančiukas – 25 tšk. (7 išpr. praž.), Simonas Pupkevičius – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Kėdainiai“ panaikino 19-os taškų deficitą ir po pratęsimo šventė pergalę prieš „Ryterną“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 02:43 val.)Veiverių „Amberis“ pratęsime turėjo pripažinti United ‒ „Alta transporto“ pranašumą (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 22:07 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinuke sutriuškino „United ‒ Alta transportą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Ragai“ po sunkios kovos palaužė United ‒ „Alta transportas“ ekipą. (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:11 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje nugvelbė pergalę iš „Birštono SC – „Olimpo“ krepšininkų panosės (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 00:15 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Gazuotą pieną“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:18 val.)Hidraulinės sistemos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš Kėdainius (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Kėdainiai“ pergalingai pradėjo C lygos startą (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinukas nutiesė „Hidraulinėms sistemoms“ kelią į ketvirfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:59 val.)Po įinirtingos kovos „Kėdainiai“ palaužė „BK Centre-2“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)