SK „Neveronys“ vs Baltijos „Mirtini pingvinai“ (81:43)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 26 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“

2015 spalio 26 d., Pirmadienis, 20:24 val., peržiūros: 1479

Pirmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko SK „Neveronys“ (šeimininkai) ir Baltijos „Mirtini pingvinai“ (svečiai). Jau nuo pat pirmųjų sekundžių aikštelėje SK „Neveronys“ perėmė iniciatyvą į savas rankas ir su kiekvienu kėlinuku didino pranašumą prieš varžovus. SK „Neveronys“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 81:43.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo SK „Neveronys“ , kurie per keletą minučių sugebėjo pabėgti nuo varžovų ( 12:2). Svečiams pavyko atrasti savąjį žaidimą ir neleido varžovams didinti pranašumą., tačiau kėlinuko pabaigoje nesustabdomai sužaidėEvaldas Jurgaitis, kuris šeimininkams padidino pranašumą iki 13 taškų – 29:16.

Antrajam kėlinukui prasidėjus SK „Neveronys“ toliau nestabdė apsukų ir pranašumą padidino iki 21 taško ( 37:16). Pirmuosius taškus svečiams pelnė L.Jasulevičius tik 5 žaidimo minutę. Baltijos „Mirtini pingvinai“ ir toliau strigo kietoje varžovų gynyboje. Kėlinukai einant į pabaigą šeimininkai turėjo 23 taškų pranašumą – 45:22.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus abi komandos žaidė apyligiai ir skirtumas nepakito ( 50:27). Vis dėlto, SK „Neveronys“ suaktyvino puolimą kėlinuko pabaigoje ir laimėjo atkarpą 12:2 , kur atotrūkis išaugo iki 33 taškų – 62:29.

Ketvirtjame kėlinyje toliau kartojosi scenarijus praeitų kėlinių ir po dviejų taiklių Justino Virbicko tritaškių metimų pranašumas išaugo iki 40 taškų ( 72:32). Baltijos „Mirtini pingvinai“ nenuleido rankų ir sužaidė sėkmingą atkarpą, kur apmažino skirtumą iki 35 taškų. Per likusį laiką šeimininkai atstatė 38 taškų pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 81:43.

Po laimėtų rungtynių SK „ Neveronys“ ekipos treneris, J.Virbickas, kalbėjo:“ Bandom atrasti savo žaidimą. Prisijungė keletą naujų žaidėjų, kuriuos bandome įtraukti į komandą. Sezono pradžia, šlifuojame savo derinius ir bandom atrasti žaidimą. Nėra, ką slėpti, bet šiandien varžovai buvo silpnesni.“

SK „Neveronys“: Karolis Petkevičius – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Edvardas Jašinskas – 14 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Evaldas Jurgaitis – 10 tšk.

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Mindaugas Mikalauskas – 13 tšk., Marius Savickas – 10 tšk., Saulius Mikalauskas – 5 tšk.

Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:24 val.)SK „Neveronys“ buvo neįkandamas riešutas „Laipsniams“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)SK „Neveronys“ buvo negailestingi Birštono SC ‒ „Olimpui“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:49 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)