Ryterna Group vs Compensa (56:63)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 09 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Compensa“ pranoko „Ryterną Group“

2016 vasario 09 d., Antradienis, 22:28 val., peržiūros: 1284

Antradienį (02.09) Kauno energijos sporto salėje įvyko “C” lygos “Mažosios” taurės rungtynės, kuriose susitiko “Ryterna Group” (šeimininkai) ir “Compensa”. Po atkaklios kovos pergalę šventė svečiai – 56:63 (20:21, 7:14, 11:13, 18:15).

Jau rungtynių pradžioje šeimininkai išsiveržė į priekį (7:2). Visgi pataikę keletą tritaškių ir laimėję atkarpą (3:10), svečiai netruko persverti rezultato (10:12). Kėlinukui einant į pabaigą „Ryterna Group“ pradėjo grįsti atakas metimais iš baudos aikštelės ir susgrąžino persvarą (20:16). Visgi paskutinį žodį kėlinyje tarė „Compensa“ ir dar kartą susigrąžino pirmaujančios komandos vaidmenį – 20:21.

Antrajame kėlinyje „Compensai“ sėkmingiau sekėsi mėtyti tritaškius, o „Ryterna Group“ pradėjo buksuoti puolant (25:31). Kėlinukui ritantis į antrąją pusę abi komandos sumažino apsukas ir skirtumas pakito nežymiai – 27:35.

Po iglosios pertraukos „Compensa“ netruko įgyti dviženklį pranašumą ir pirmavo (31:41). Viso kėlinio metu, skirtumas svyravo 8-13 taškų ribose, tačiau galu gale apsistojo ties dešimties taškų riba – 38:48.

Paskutiniajame ketvirtyje „Ryterna Group“ pabandė kilti į lemiamą šturmą ir vėl prisiminusi turinti pranašumą po krepšiais, pradėjo stengtis žaisti per baudos aikštelę. Negana to, prisidėjo „Compensos“ ekipos netaiklūs metimai ir klaidos, leidusios šeimininkams laimėti atkarpą (9:2) ir sumažinti skirtumą iki penkių taškų (49:54). Po minutės pertraukėlės „Compensa“ pataikė kelis tritaškius ir vėl atstatė devynių taškų pranašumą – 51:60. Visgi, taiklūs Čiužausko ir Rinkevičiaus metimai leido priartėti iki keturių taškų – 56:60. Per paskutiniąją minutę komandos keitėsi klaidomis, o šeimininkai sunkiai pataikė baudos metimus. Tašką rungtynėse padėjo M.Samuolis pataikęs tritaškį ir įtvirtinęs pergalę – 56:63.

Ryterna Group: Justas Mozerskis – 12 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Andriušaitis – 10 tšk. (11 atk. kam.), Gintaras Rinkevičius – 9 tšk. (10 atk. kam.)

Compensa: Darius Digaitis – 18 tšk., Justas Medekšas – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Merūnas Visockis – 12 tšk.

BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)„Compensa“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 00:19 val.)„Compensa“ užtikrintai įveikė „Lapes“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Akademija“ nesunkiai susitvarkė su „Ryterna group“ ekipa (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:42 val.)„Compensa“ nesunkiai įveikė „Lapių“ komandą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu (2016 kovo 01 d., antradienis, 23:31 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai. (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)„OnRoll“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Ryterna Group“ krepšininkais (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:10 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ nugalėjo „OnRoll“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:30 val.)