OnRoll vs Grizliai (55:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 20:45 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„OnRoll“ nusileido „Grizliams“

2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 08:44 val., peržiūros: 1078

Lapkričio 17 dieną, Šv. Mato mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos „ALT reklama“ reguliariosios rungtynės. Savo jėgas išbandė „OnRoll“ (šeimininkai) ir „Grizliai“. Rungtynės buvo kupinos dramos, bei įtampos. Nė viena komanda nebuvo išsiveržusi didesniu nei 8 taškų skirtumu. Visgi, šias įtemptas rungtynes laimėjo „Grizliai“. Galutinis rungtynių rezultatas (55 – 61).

Rungtynės kur kas geriau prasidėjo šeimininkų ekipai, jie pradėjo rungtynes spurtu (11-3). Tačiau tada „Grizliai“ pataikė porą tritaškių ir deficitą sušvelnino. Likusi kėlinuko dalis kažkuo per daug neišsiskyrė ir šeimininkai laimėjo pirmą kėlinuką rezultatu (18 – 13).

Antrasis kėlinukas prasidėjo abejoms ekipos apsikeitus keliais taikliais metimais. Tačiau šeimininkams pirmaujant 7 taškais, „Grizliai“ pelnė net 10 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį (25-28). Kėlinukui pasibaigus ramiai, „Grizliai“ užbaigė pirmą rungtynių pusę turėdami 4 taškų pranašumą (28 – 32).

Po ilgosios pertraukos kiek geriau žaidė „OnRoll“ ekipa. Per pirmas kelias minutes šeimininkai vėl persvėrė rezultatą savo naudai, ir šiaip ne taip sugebėjo išlikti priekyje iki pat kėlinuko pabaigos. Po trijų kėlinių rezultatas buvo (49 – 48) šeimininkų naudai.

Ketvirtasis kėlinukas šeimininkams prasidėjo tragiškai. Dauguma atakų baigėsi arba klaidomis arba prastais metimais. Svečiai tuo puikiai pasinaudojo ir persvėrė rezultatą į savo pusę. O išsiveržę 6 taškais, šio pranašumo jau nebepaleido. „Grizliai“ laimėjo šias rungtynes rezultatu (55 – 61).

OnRoll: Tomas Ziutelis – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Julius Fiodorovičius – 12 tšk., Justinas Randis – 9 tšk.

Grizliai: Martynas Valaitis – 28 tšk., Tadas Navickas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Darius Špakauskas – 12 tšk.

„Grizlių“ ekipos treneris Audrius Butkus:

„Na manau laimėjo patirtis. Priešininkai jauni, neišnaudojo mūsų daromų klaidų. O gale rungtynių pagavom jų žaidimą, privertėm klysti ir manau tai ir lėmė mūsų pergalę“

United ‒ „Alta transportas“ nesunkiai susidorojo su „Grizliais“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:22 val.)Penkiese žaidę BC „Ambi“ rimčiau nepasipriešino „Grizliams“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:03 val.)„OnRoll“ išvargo pergalę prieš BC„Ambi“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:48 val.)VU KHF įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno Rami“ komanda neprilygo pilnos sudėties žaidusiams „Grizliams“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Dumblas“ atsirevanšavo „Grizliams“ už pralaimėjimą pirmajame rate (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 20:16 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)„OnRoll“ nesulaikė L. Garnelio ir krito prieš BC „Straight“ komandą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 17:53 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:52 val.)