Šilainiai vs Ryterna Group (81:60)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Šilainiai žengia į kitą etapą.

2016 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 23:07 val., peržiūros: 947

Kovo 3 dieną ketvirtadienį C lygos „ALTreklama“ mažojoje taurėje susitiko šeimininkai „Šilainiai“ ir svečiai „Ryterna Group“. Šios ekipos susitiko pirmajame atkrintamųjų etape, kuriame galioja tokie nuostatai. Abi komandos žaidžią 2 rungtynes ir į kitą etapą keliauja ekipa, kuri abiejų rungtynių santykiu yra pirmaujanti. Taigi šiandien buvo jau antrasis susitikimas tarp šių ekipų. Pirmąjį stipriai laimėjo „Šilainiai“ (69:82), todėl norėdama į kitą etapą išeiti „Ryterna Group“ turėjo laimėti didesniu nei 13 taškų skirtumu.

Rungtynės prasidėjo gera pradžia svečiams „Ryterna Group“ krepšininkams, kurie po pirmųjų minučių pirmavo (0:5). Šis kėlinys buvo labai nerezultatyvus, nes dauguma metimu nepasiekė tikslo, todėl pirmavo ta ekipa, kuri sugebėjo geriau realizuoti savo metimus. Po pirmųjų 10 minučių geriau sužaidė antrąją kėlinio dalį pirmavo šeimininkai (13:07).

Antrajame kėlinuke šeimininkai pradėjo mėtyti tritaškius, o tas tik dar labiau apsunkino svečių reikalus. Sužaidus jau 4 minutes skirtumas tarp komandų buvo (26:12). Po tokios atkarpos svečiai paprašė minutės pertraukėles, bet po jos puolime vis tiek buvo sunku pralaužti varžovus, o ir gynybą neblizgėjo, todėl po 2 kėlinių „Šilainiai“ jau pirmavo rezultatu (32:19).

Trečiajame kėlinyje svečiai neturėjo kur trauktis ir turėjo grįžti į rungtynes. Pirmasis svečių kraitį atidarė M.Kasiulis taikliu dvitaškiu, vėliau 4 taškus be atsako pelnė M.Giedraitis ir skirtumas tarp komandų buvo (38:25).Tačiau šeimininkai neketino prisileisti varžovų ir suaktyvino gynybą, kas leido perimti kamuolius ir pelnyti lengvus taškus greitame puolime, be to šioje atkarpoje puikiai atakavo šeimininkų gynėjas T.Vaitkūnas, kuris šiame kėlinyje iš viso įmetė 4 tritaškius. Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo (64:33).

Ketvirtajame kėlinyje jau svečiai nieko negalėjo padaryt, nes į rungtynes buvo susirinkę tik 7 ir pradėjo jausti nuovargi, todėl teko pripažinti „Šilainių“ pergalę rezultatu (81:60).

Po rungtynių „Šilainių“ treneris V.Kapočius:

Kodėl tokia lengva pergalė šiandien, kokios priežastis?

Manau mūsų šiandien buvo ilgesnis suolelis, be to jautėsi pranašumas visuose pozicijose beveik sakyčiau.

Koks pasiruošimas laukia prieš sekantį varžovą?

Ruošimęs prieš Kauno „Rami“ paanalizuosim kaip jaunimas žaidžia ir kovosim.

Šilainiai: Tadas Vaitkūnas – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Karauskas – 16 tšk., Vaidas Dambauskas – 10 tšk. (6 išpr. praž.), Arminas Andriejaitis – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Vytenis Vaivada – 10 tšk.

Ryterna Group: Marijus Kasiulis – 16 tšk., Justas Mozerskis – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Mindaugas Andriušaitis – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Šilainiai žengia į ketvirtfinalį. (2016 kovo 18 d., penktadienis, 00:17 val.)„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)„Šilainiai“ nesunkiai susitvarkė su grupės autsaideriais „Savi“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:34 val.)Šilainiai iškovojo pergalę prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 00:09 val.)„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)Užtikrintai žaidusi „Ryterna Group“ komanda iškovojo pirmąją pergalę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Kauno SRC-2“ ekipa (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu (2016 kovo 01 d., antradienis, 23:31 val.)Laipsniai stipriai atsirevanšavo Ryterna Group. (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:09 val.)„Šilainiai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė BC „Ambi“ pasipriešinimą (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:06 val.)