Nebajeris vs MRU VSF (61:58)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 10 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Atkaklioje kovoje „Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ krepšininkus

2015 gruodžio 10 d., Ketvirtadienis, 22:48 val., peržiūros: 1372

Ketvirtadienį, gruodžio 10 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „C“ lygos Mažosios taurės P pogrupio rungtynės tarp lentelės kaimynų – vietos „Nebajeris“ krepšininkų ir svečių „MRU VSF“. Iki šio susitikimo abi ekipos buvo iškovojusios po keturias pergales („Nebajeris – 4/4; „MRU VSF“ – 4/5).

Jau nuo pat rungtynių pradžios užvirė atkakli kova aikštelėje. Įpusėjus ketvirčiui rezutatas buvo lygus 10:10. Tada du tritaškius įmetė svečių žaidėjas D.Večerskis ir „MRU VSF“ atitolo 12:16. Kėlinuko pabaigoje šeimininai sušvelnino rezultatą iki 18:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo taikliu A.Zadorožnyj tritaškiu, išvedusiu „Nebajerio“ ekipą į priekį. Nors ir toliau abi komandos žaidė taškas į tašką, visgi antrasis kėlinukas nebuvo toks rezultatyvus, kaip pirmasis. Ilsėtis į didžiąją pertrauką ekipos išėjo esant lygiam rezultatui 29:29.

Trečio kėlinuko pradžioje „MRU VSF“ krepšininkai surengė mažą spurtą 4:11 ir nutolo 33:40. Tačiau šeimininkai labai greitai atstatė „status quo“ ir išlygino rezultatą 43:43. Ketvirtis pasibaigė taikliu „Nebajeris“ ekipos žaidėjo M. Kazicko tritaškiu, kuris leido po trijų kėlinukų šeimininkams pirmauti 46:43.

Ketvirtajame kėlinuke po taiklaus svečių komandos žaidėjo L. Tamašausko tolimo šūvio vėl lygybė 50:50. Tačiau tada puikią atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir nutolo 58:50 likus trims minutėms iki kėlinuko pabaigos. Visgi, „MRU VSF“ krepšininkai nenuleido rankų ir taiklus D. Večerskio tritaškis likus žaisti septynias sekundes iki kėlinuko pabaigos sušvelnino skirtumą iki dviejų taškų 59:57. Svečiai griebėsi pražangų taktikos, tačiau M. Kazicko šaltakraujiškai sumesti baudos metimai leido „Nebajeris“ krepšininkams švęsti sunkią pergalę 61:58.

„Atkakli kova visas rungtynes, nugalėtoją atrodo nulėmė smulkios detalės, kaip jūs vertinate rungtynes?“ „Nebajeris“ ekipos žaidėjas R.Sadauskas: „priešininkų komanda labai atkakli, šiandien jiems krito tritaškiai, būna, jiems nekrenta, šiandien krito. Tas ir laikė juos rungtynėse. Mes žaidėme savo žaidimą, aukštas žaidėjas gerai žaidė, taip ir patraukėm“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Nebajeris (S): Marius Kazickas – 14 tšk., Mindaugas Krūvelis – 12 tšk., Andrius Motužis – 8 tšk.

MRU VSF: Domantas Večerskis – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Lukas Tamašauskas – 15 tšk., Karolis Bojarūnas – 9 tšk. (12 atk. kam.)

„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Įnirtingoje kovoje A.S.K. „Persvara“ parklupdė „MRU VSF“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:05 val.)Emocingose rungtynėse „Nebajeris“ įveikė „Ragus“ ir pateko į pusfinalį (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:09 val.)Įtemptame mače „Nebajeris“ palaužė „Lituanicą“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:34 val.)„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 02:29 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „MRU VSF“ krepšininkai (2016 sausio 08 d., penktadienis, 21:46 val.)„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos laimėjo prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 07:38 val.)