Kleboniškio „Vilkai“ vs A. S. K. „Persvara“ (49:76)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 05 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Prastai krepšį atakavę ir daug kartų klydę Kleboniškio „Vilkai“ nusileido A. S. K. „Persvara“ ekipai

2016 sausio 06 d., Trečiadienis, 03:01 val., peržiūros: 1299

Antradienį, sausio 5 dieną, S.Lozoraičio vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, P pogrupio rungtynės tarp vietos Kleboniškio „Vilkų“ bei svečių A. S. K. „Persvara“ komandų. Pirmąjį kėlinuką komandos sužaidė gan apylygiai, bet vėliau pradėjo ryškėti svečių ekipos pranašumas, kuris su laiku vis didėjo. Galiausiai svečių ekipos pranašumas tapo įtikinamas ir rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus net nepasibaigus rungtynių laikui.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo sėkmingu komandų žaidimu puolime, kur jie apsikeitė keliais tolimais metimais bei dvitaškiais. Sužaidus pusę kėlinio, rezultatas buvo lygus, bet antroje kėlinuko pusėje pradėjo po truputį ryškėti „Persvaros“ ekipos pranašumas, kurie pataikė dar tris tolimus metimus ir po pirmojo ketvirčio turėjo penkių taškų pranašumą – 17:22. Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo keliais rezultatyviais išpuoliais ir padidino savo pranašumą jau iki dviženklio. Visgi, „Vilkai“ atsakė dviem taikliais dvitaškiais paeiliui bei apkarpė savo deficitą. Tuomet „Persvariečiai“ surezgė spurtą 10:2 bei nutolo nuo varžovų per saugesnį atstumą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 29:42.

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė tiesiog akiai negražų žaidimą. Šeimininkai per šį kėlinį suklydo net 10 kartų, o tuo tarpu „Persvaros“ kolektyvas laidė tritaškius ir dvitaškius pro šalį bei nepasinaudojo varžovų pridarytomis klaidomis. Taigi, šis kėlinukas nebuvo labai rezultatyvus, bet jį laimėjo svečiai, kurie dar šiek tiek padidino savo turėtą pranašumą – 36:52. Ketvirtąjį kėlinį komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir „Vilkai“ per daug neleido pabėgti savo varžovams, bet viskas pasikeitė antroje kėlinio pusėje, kuomet „Persvaros“ ekipa pelnė 13 taškų be atsako bei taip padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 49:76.

V.Juknevičius (A. S. K. „Persvara“):
„Tiesiog esame individualiai stipresni. Esame puolime stipresni nei varžovai, greitesni. „Patraukėm“ greičiau ir dažniau ant greitų atakų. Taip pat esame labiau komandiški“.

D.Rumšys (Kleboniškio „Vilkai“):
„Po švenčių visi… Susižaidimo pritrūko. Labai daug nepataikėm, pridarėm nemažai klaidų, o to pasekoje ir pralaimėjom“.

Kleboniškio „Vilkai“: Regimantas Anglickis – 14 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Benas Narbutas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Gediminas Anušauskas – 8 tšk.

A. S. K. „Persvara“: Ugnius Petrauskas – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Juknevičius – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Edvinas Liungas – 11 tšk.

„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)Kleboniškio „Vilkai“ nepasipriešino „Randeriui“ (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 11:39 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti A. S. K. „Persvara“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:53 val.)Atsitiesusi „Lituanica“ nesugebėjo įgelti A.S.K. „Persvarai“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvara“ ekipos pasipriešinimą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:54 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi A. S. K. „Persvara“ iškopė į finalą (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Buritus“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:53 val.)MRU VSF nepaliko vilčių Kleboniškio „Vilkams“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:20 val.)