OnRoll vs Advokatų kontora „Konsus“ (64:77)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

Antroje rungtynių dalyje geriau sužaidę „Konsus“ laimėjo prieš „OnRoll“ ekipą.

2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 18:32 val., peržiūros: 1182

Sekmadienį, lapkričio 8 dieną, Šv. Mato gimnazijos salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "OnRoll" ir svečių teisėmis žaidę Advokatų kontora "Konsus". Rungtynes kiek geriau pradėjo "OnRoll", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (17:14). Antrame kėlinyje svečiams pavyko atsitiesti ir po dviejų kėlinių rezultatas tapo lygus – (29:29). Trečią kėlinį puikiai pavyko sužaisti Advokatų kontorai "Konsus", kuriems pavyko po trijų kėlinių atitrūkti dviženkliu skirtumu – (44:60). Ketvirtame kėlinyje "OnRoll" ekipa dar bandė mažinti rezultatą, bet puikiai sužaidę svečiai neišleido pergalės iš rankų. Rungtynės baigėsi rezultatu – (64:77).

Rungtynės prasidėjo "Konsus" ekipos pelnytais taškais, netrukus tuo pačių atsakė ir "OnRoll" ekipa ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo lygus – (2:2). Sužaidus dar 3 minutes šeimininkams pavyko atitrūkti 5 taškais – (11:6). Antroje kėlinio dalyje svečiams šiek tiek pavyko sumažinti skirtumą, bet po pirmo kėlinio priekyje buvo "OnRoll" ekipa – (17:14).

Antrasis kėlinys prasidėjo G. Kemzūros 6 pelnytais taškais iš eilės, po kurių pirmaujanti komanda pasikeitė – (17:20). Sužaidus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus šeimininkams buvo pavykę priartėti iki minimumo – (21:22). Antroje kėlinio dalyje komandos žaidė apylygiai, ko pasakoje pasibaigus antram kėliniui rezultatas tapo lygus – (29:29).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Konsus" ekipos spurtu – (4:14), po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio – (33:43). Sužaidus dar 3 minutes svečiams pavyko padidinti skirtumą iki 17 taškų – (37:54). Visgi kėliniui baiginėjantis šeimininkams pavyko vienu tašku sumažinti skirtumą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (44:60).

Ketvirto kėlinio pradžia kiek geriau pavyko sužaisti "OnRoll" ekipai, kuri laimėjo 2 minučių atkarpą - (8:0), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 8 taškų – (52:60). Sužaidus dar 3 minutes komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 10 taškų – (57:67). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai dar bandė mažinti atsilikimą, bet tiksliai sužaidę "Konsus" ekipos žaidėjai dar padidino skirtumą 3 taškais ir rungtynės baigėsi rezultatu – (64:77).

Po pralaimėtų rungtynių "OnRoll" ekipos treneris kalbėjo:"Išsigandome pradžiai, kad per gerai žaidžiame. Nesitikėjome, kad taip lengvai seksis pradėti rungtynes, tikėjomės, kad varžovas nuo mūsų atsiplėš didesniu skirtumu. Antroje rungtynių pusėje jaunimas išsigando, kai pradėjo mus spausti, automatiškai skirtumas šoktelėjo, tai taip ir gavosi."

OnRoll: Tomas Ziutelis – 30 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Justinas Randis – 8 tšk., Evaldas Sitkauskas – 7 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Mantas Sadauskas – 21 tšk. (8 perimt. kam.), Gediminas Kemzūra – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Karpavičius – 13 tšk., Adomas Gendvilas – 12 tšk., Vilius Valentinas – 12 tšk.

MRU VSF rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „OnRoll“ ekipa (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:07 val.)„Compensa“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „OnRoll“ ekipą. (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:16 val.)Antroje rungtynių pusėje atitrūkusi „Advokatų kontora Konsus“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„Laipsniai“ nesunkiai susitvarkė su „OnRoll“ ekipa (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:22 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ nugalėjo „OnRoll“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:30 val.)