Elektrėnai vs Ragai (93:71)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“

2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 08:53 val., peržiūros: 1672

Sekmadienį, gruodžio 20 dieną, Elektrėnų profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės pirmenybių rungtynės tarp „O“ pogrupio komandų – vietos „Elektrėnų“ bei svečių „Ragų“. Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečių komanda, kuri naudojosi dažnai klystančios „Elektrėnų“ komandos klaidomis bei taip susikrovė solidų pranašumą. Visgi, vėliau „Elektrėnai“ įsivažiavo į ritmą, o „Ragai“ pajautė ir centimetrų trūkumą, kadangi jų varžovai pelnė taškus antrais bei trečiais bandymais. Galiausiai šeimininkai nutolo bei kontroliavo visą žaidimo eigą ir iškovojo lengvą pergalę savo namų aikštėje.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo „Ragų“ ekipos spurtu 11:4, o didžioji dalis taškų buvo pelnyti greitosiose atakose, kadangi rungtynių pradžioje „Elektrėnų“ ekipa gan gausiai klydo. Vėliau komandoms pavyko stabilizuoti situaciją ir sužaisti gan apylygiai, tačiau nelabai rezultatyviai. Kėliniui perbėgus į antrąją pusę, svečiai vis dar turėjo septynių taškų atotrūkį, tačiau kėlinio pabaigoje „Elektrėnai“ pradėjo dominuoti po krepšiu ir spurtavo 11:2, kas leido po pirmojo kėlinuko turėti dviejų taškų atotrūkį – 22:20. Antrąjį kėlinį „Elektrėnai“ pradėjo sėkminga 10:4 atkarpėle, kuri leido padidinti savo turimą pranašumą iki aštuonių taškų. Tuomet „Ragai“ pataikė du dvitaškius metimus paeiliui, bet „Elektrėnai“ kėlinį užbaigė 14:4 spurtu, kuris leido po pirmosios rungtynių pusės turėti solidų 14 taškų pranašumą – 46:32.

Trečiajame kėlinyje „Elektrėnų“ ekipa pradėjo pataikyti ir tolimus metimus. Iki trečiojo kėlinio jie buvo pataikę vos vieną taiklų tritaškį, bet vien per šį ketvirtį jie jų pataikė šešis. Šeimininkai ir toliau nesulaikomai rungtyniavo puolime ir skirtumas tarp komandų jau augo, kaip ant mielių. Nepastebimai komandas jau skyrė daugiau kaip 20 taškų ir atrodė, kad intriga šiose rungtynėse neapsilankys. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 75:50. Ketvirtasis kėlinys beliko tik formulumas. Komandos jau per daug nesistengė, nes rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus. Taigi, galutinis rungtynių rezultatas buvo 93:71.

R.Vičkačka („Elektrėnai“):
„Būna visko. Svarbiausia galutinis rungtynių rezultatas. Padėjo namų aikštė. Namuose visada pavyksta susirinkti daugiau pagrindinės sudėties žaidėjų. Aš, manau, kad Kaune bus visai kitaip – gal jų susirinks daugiau ar panašiai.“

Elektrėnai: Lukas Jurkevičius – 29 tšk. (5 rezult. perd.), Eligijus Ašmena – 21 tšk. (11 atk. kam.), Evaldas Kertenis – 19 tšk. (16 atk. kam.), Rytis Kijanskas – 15 tšk.

Ragai: Mantas Tinginys – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Kęstutis Ruočkus – 20 tšk. (8 išpr. praž.), Viktoras Žukauskas – 8 tšk. (5 rezult. perd.)

„ASU“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Ragus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)Negausiai susirinkę „Elektrėnai“ tik du kėlinius priešinosi „KMAIK“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 00:45 val.)Nelengva „Elektrėnų“ pergalė rungtynėse prieš BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Elektrėnai“ lengvai įveikė savo varžovus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 18:57 val.)LCP KK „Partizanui“ nepadėjo namų sienos prieš „Ragai“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:46 val.)„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 08:01 val.)Pranašumą iššvaistę „Ragai“ išsaugojo pergalę prieš „Komandą X“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)