BK Centre ‒ 2 vs Komanda X (64:73)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 05 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Komanda X“ po varginančios kovos palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą.

2015 gruodžio 05 d., Šeštadienis, 15:02 val., peržiūros: 1297

Šeštadienį, gruodžio 5 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę BK "Centre – 2" ir svečių teisėmis žaidę "Komanda X". Rungtynes kiek geriau pradėjo "Komanda X", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (14:21). Antrame kėlinyje šiek tiek geriau pavyko sužaisti BK "Centre – 2" ekipai, kuriai pavyko priartėti iki 4 taškų – (33:37). Trečiais kėlinys sėkmingesnis buvo svečiams, kurie po trijų kėlinių pirmavo – (52:60). Ketvirtame kėlinyje svečiai išlaikė įgytą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (64:73).

Pirmasis kėlinys prasidėjo BK "Centre – 2" ekipos 4 pelnytais taškais, vėliau sekė pirmi 2 taškai – "Komandos X", po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (4:2). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus rezultatas tarp komandų buvo lygus – (11:11). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko surengti spurtą – (3:10), po kurio pirmasis kėlinys baigėsi "Komandos X" naudai – (14:21).

Antrais kėlinys prasidėjo "Komandos X" 4 pelnytais taškais iš eilės, vėliau sekė 8 iš eilės pelnyti BK "Centre – 2" taškai, po kurių skirtumas tarp komandų ištirpo iki 3 taškų – (22:25). Sužaidus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko priartėti iki minimumo – (26:27). Antroje kėlinio dalyje svečiams vėl pavyko laimėti atkarpą – (8:10), po kurios antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (33:37).

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėta atkarpa – (4:2), po kurios sužaidus 2 minutes rezultatas tapo lygus – (39:39). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus"Komandai X" pavyko geriau sužaisti, kas leido vėl įsiveržti į priekį 4 taškais – (44:48). Antroje kėlinio dalyje svečiams dar 4 takais pavyko padidinti skirtumą ir trečiais kėlinys baigėsi rezultatu – (52:60).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo – (2:8) "Komandos X" laimėta atkarpa, po kurios sužaidus 5 minutes skirtumas tarp komandų pirmą kartą rungtynėse išaugo iki 14 taškų – (54:68). Antroje kėlinio dalyje BK "Centre – 2" ekipai pavyko surengti spurtą – (10:2), po kurio skirtumas tarp komandų ištirpo iki 6 taškų – (64:70). Per likusį laiką šeimininkams nepavyko daugiau priartėti prie svečių, kas leido "Komandai X" laimėti rungtynes rezultatu – (64:73).

Po laimėtų rungtynių "Komandos X" ekipos treneris kalbėjo: "Pirmą kartą teko šeštadienį taip anksti žaisti, atėjome nusiteikę, parodėme visas jėgas ir laimėjome. Gale ėmė trūkti jėgų, pasipylė žioplos klaidos, kas leido varžovams šiek tiek priartėti."

BK Centre ‒ 2: Kiril Abramtsov – 23 tšk., Pavel Kirilenko – 22 tšk. (11 atk. kam.), Nikita Tudachkov – 10 tšk. (5 perimt. kam.)

Komanda X: Tomas Kursevičius – 26 tšk. (14 atk. kam.), Lukas Klangauskas – 26 tšk., Mantas Gumbaravičius – 9 tšk. (14 atk. kam.)

„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:23 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Akademija“ išvargo pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:03 val.)Po įinirtingos kovos „Kėdainiai“ palaužė „BK Centre-2“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)Emocingose rungtynėse pergalę pasiekė BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:34 val.)Ryterna Group ketvirtajame kėlinyje palaužė BK Centre ‒ 2 (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:37 val.)Penkiese žaidę „Ragai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 15:20 val.)„Komandos X“ penketui pavyko įveikti „Ragų“ pasipriešinimą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 21:56 val.)„Komanda X“ buvo suvalgyta savo namuose. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:22 val.)