Buritus vs Brentex Trailer (61:44)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

G pogrupio lyderių kovoje triumfavo „Buritus“

2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 20:52 val., peržiūros: 1262

Lapkričio 8 dieną 18:00 valandą įvyko C lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės (1 etapas), G pogrupis tarp šeimininkų „Buritus“ ir svečių „Brentex Trailer“ komandų

Rungtynes prasidėjo taiklių Viliaus Černiausko tolimų metimu ir Šeimininkai iškart užsivede puikiai atakavo puikiai gynėsi ir sužaidė atkarpą (10:1) ir su tokių žaidimų varžovams leido rinkti taškus tik nuo baudų metimo linijos ir rezultatas tapo (13:3)

Antrajame kėlinyje buvo daug klaidų ir netaiklių mėtimu tačiau svečiai po truputi pradėjo vytis šeimininkus laimėja atkarpą (8:2) tačiau šeimininkai nepasimetė ir ir atlošė taškus

ir po atkrapos (13:2) laimėjo kėlinį (15:10) ir prieš išbėgant į rūbynes turėdami 15 taškų pranašuma (28:13)

Po pertaukėles svečiai neketino pasiduoti ir po taiklaus Dariaus Grigaičio tolimo metimo laimėjo atkarpą (7:0) tačiau šeimininkai surado savo lyderį ir Vilius Černiauskas pelnė iš eilės 7 taškus ir vėl taškų skirtumas grįžo iki 15 taškų. Tada komandos keitėsi taikliais metimais tačiau „Buritus“ vėl laimėjo šį kėlinį ir puiku savo 3 kelinuko pasirodymą Vilius Černiauskas užbaigė tolimų mėtimu su sireną.

Taigi šią lyderių kovą laimėjo „Buritus“ tačiau „Brentex Trailer“ vis dar užimą pirmą vieta g pogrupije.

Buritus: Vilius Černiauskas – 26 tšk., Mantas Šateika – 11 tšk., Vytautas Tirva – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Brentex Trailer: Marius Petrauskas – 18 tšk. (5 perimt. kam.), Tadas Vaitkevičius – 10 tšk., Tautvydas Skrupskelis – 6 tšk.

Įnirtingos kovos pratęsime triumfavo „BuyPCgame.eu“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:17 val.)„BuyPCgame.eu“ komanda po atkaklios kovos nusileido „Buritus“ ekipai (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:25 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „Brentex Trailer“ ekipa (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)Po įtemptos kovos, „Birštono SC ‒ „Olimpas“ nusileido „Buritus“ ekipai (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 06:01 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)„United ‒ Alta Transportas“ puolimo uraganas parbloškė „Buritus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:00 val.)Kietoje dvikovoje sunkią pergalę pasiekė „Kėdainiai“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:40 val.)„Kėdainiai“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Buritus“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:12 val.)