Veiverių „Amberis“ vs Ragai (66:82)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 13 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Ragai“ aštuntfinalio seriją pradėjo įtikinama pergale

2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 11:10 val., peržiūros: 1034

Sekmadienį, kovo 13 dieną, V.Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos Veiverių „Amberio“ ir svečių „Ragų“ ekipų. Susitikimas prasidėjo apylygiu žaidimu, tačiau vėliau puolime žymiai geriau atrodę svečiai ėmė didinti atotrūkį, kuris, laikui bėgant, pasiekė 26-is taškus. Paskutiniame kėlinuke kiek atsigavę aikštės šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą, tačiau pranašumą išsaugoję „Ragai“ džiaugėsi pergale. 66:82 (18:18, 9:20, 17:32, 22:12).

Susitikimo pradžioje kiek geriau startavę svečių krepšininkai iškart šiek tiek atitrūko, tačiau ilgai vietoje nestovėjęs Veiverių „Amberis“ surengė spurtą 7:0 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Įgytą persvarą aikštės šeimininkai dar buvo padidinę iki kelių taškų, tačiau jos ilgai neišlaikė, nes pirmojo kėlinuko pabaigą geriau sužaidę „Ragų“ ekipos žaidėjai pasivijo priešininkus ir rezultatą išlygino. 18:18.

Antrą kėlinuką geriau pradėję svečiai iškart perėmė iniciatyvą į savo rankas, tačiau ilgai nesnaudę aikštės šeimininkai čia pat surengė kelis rezultatyvius išpuolius, kurių dėka susigrąžino dviejų taškų pranašumą. Vis tik, ir toliau puolime geriau atrodę „Ragai“ į tai atsakė spurtu 0:10, po kurio jų pranašumas šoktelėjo iki aštuonių taškų. Kėlinuko pabaigoje iš toli dar pasižymėjęs D.Želvys padidino savo komandos persvarą iki vienuolikos taškų. 27:38.

Po ilgosios pertraukos dar du tritaškius smeigęs D.Želvys padidino skirtumą tarp komandų iki septyniolikos taškų. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar bandė švelninti situaciją, tačiau ir toliau vieną po kito taškus rinkę „Ragų“ ekipos krepšininkai tik didino atotrūkį, kuris buvo pasiekęs trisdešimties taškų ribą. Vis tik, ketvirčio pabaigoje kiek atsigavęs Veiverių „Amberis“ dar sugebėjo šiek tiek sušvelninti deficitą. 44:70.

Nors paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau nusileisti nesiruošę aikštės šeimininkai jau pačioje pradžioje sužaidė rezultatyvią atkarpą, kurios dėka skirtumas tarp komandų sušvelnėjo iki dvidešimties taškų. Čia pat susiėmę „Ragai“ ir vėl padidino atotrūkį, tačiau šįkart netylėję Veiverių „Amberio“ krepšininkai neleido varžovams pernelyg toli pabėgti. Nepaisant to, „Ragai“ išsaugojo solidų pranašumą, kas ir lėmė jų pergalę rezultatu 66:82.

Po šios pergalės „Ragai“, serijoje iki dviejų laimėjimų, išsiveržė į priekį 1:0.

Po pergalės „Ragų“ treneris Andrius Alionis nedaugžodžiavo: „Pergalę lėmė nusiteikimas. Gal tik atrodė, kad nebuvo sunku, iš tikro buvo sunku. Būtų gerai, kad atsakomosios rungtynės būtų tokios pačios“.

Veiverių „Amberis“: Povilas Glaniauskas – 22 tšk., Martynas Juodis – 15 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Gintaras Žilinskas – 10 tšk. (16 atk. kam.)

„Ragai“: Donatas Želvys – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Arnoldas Račickas – 14 tšk., Viktoras Žukauskas – 12 tšk. (7 rezult. perd.), Mindaugas Gilius – 12 tšk.

„Ragai“ atkrintamasias pradėjo įveikdami „Lituanicą“ (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Po ilgosios pertraukos sušlubavęs „Nebajeris“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Nebajeris“ atsirevanšavo „Ragams“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 16:50 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik antroje rungtynių pusėje nutolo nuo varžovų (2016 vasario 09 d., antradienis, 10:34 val.)Penkiese žaidę „Ragai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 15:20 val.)„Ragų“ penketukas atsilaikė prieš „VU KHF“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:37 val.)Pranašumą iššvaistę „Ragai“ išsaugojo pergalę prieš „Komandą X“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Buritus“ nesunkiai susitvarkė su Veiverių „Amberiu“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)