BuyPCgame.eu vs Advokatų kontora „Konsus“ (66:86)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „BuyPCgame.eu“ nusileido „Konsus“

2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 22:50 val., peržiūros: 1316

Sekmadienį (01.10) M.Mažvydo vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos, „Didžiosios“ taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „BuyPcGame.eu“ ir Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai. Trečiajame kėlinyje rungtynių kontrolę praradę šeimininkai nusileido varžovams ir patyrė šeštąją nesekmę – 66:86 (24:17, 10:19, 8:26, 24:24).

Rungtynes gan netikėtai energingiau pradėjo šeimininkai išsiveržę į priekį (7:2). Visgi svečiai išlygino rezultatą (9:9), tačiau taiklūs šeimininkų tritaškiai leido vėl išsiveržti į priekį (17:12). Kėlinio pabaigoje „Konsus“ buvo sumažinę skirtumą iki dviejų taškų, tačiau taiklūs M.Ugianskio ir D.Kondroto metimai leido šeimininkams įgyti septynių taškų pranašumą – 24:17.

Antrajame kėlinyje „BuyPCgame.eu“ dar sekėsi išlaikyti pranašumą (34:27), tačiau kėliniui einant į pabaigą, šeimininkai sustojo, o suagresyvinę gynybą, „Konsus“ krepšininkai“ pradėjo sparčiai vytis varžovus. Kėlinuką pralaimėję (10:19), šeimininkai prarado persvarą ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo dviejų taškų deficitą – 34:36.

Trečiajame kėlinyje „Konsus“ vos per kelias minutes įgijo 13 taškų pranašumą (36:49). Negelbėjo net šeimininkų paprašyta minutės pertraukėlė, puolimas atrodė bedantis, o vis laisviau žaidę svečiai įgijo 20 taškų pranašumą – 42:62.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar bandė kilti į lemiamą šturmą ir buvo sumažinę skirtumą iki 14 taškų – 57:71, tačiau „Konsus“ neprarado žaidimo gijų greitai atstatė turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę – 66:86.

BuyPCgame.eu: Domas Kondrotas – 18 tšk., Mantas Ugianskis – 16 tšk., Justas Draudvila – 13 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ (S): Mantas Sadauskas – 24 tšk., Lukas Jasevičius – 18 tšk. (17 atk. kam.), Vilius Valentinas – 12 tšk., Gediminas Kemzūra – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Justas Kalinauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.)

Po rungtynių pakalbintas, „Konsus“ ekipos treneris – A.Šiaulys, kalbėjo:

- Pirmojoje rungtynių pusėje turėjote problemų, tačiau antrojoje rungtynių pusėje parodėte visai kitokį žaidimą. Kas strukdė pirmojoje rungtynių pusėje sėkmingai rungtyniauti?

- Nežinau, gal ilga pertrauka davė savo, kad taip sunkiai pradėjome, paskui gal tiesiog, po dviejų kėlinių pajautėme žaidimą ir po truputį susikorvėme tą persvarą ir ją išlaikėme.

Klampioje kovoje „BuyPCgame.eu“ pranoko KK „13“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:37 val.)Bedantį puolimą demonstravę „BuyPCgame.eu“ neprilygo „Ice“ ekipai (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:35 val.)Dantis rodę „BuyPCgame.eu“ vistiek krito prieš „Advokatų Kontorą Konsus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)Renesansas ketvirtajame kėlinuke leido „Grizliams“ palaužti „BuyPCgame.eu“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Kėdainiai“ išvykoje nesunkiai susidorojo su „BuyPCgame.eu“ ekipa (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 23:08 val.)„BuyPCgame.eu“ ekipa nesunkiai susidorojo su Kleboniškio „Vilkų“ komanda. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:29 val.)Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Grizlių“ penketukas neatsilaikė prieš „BuyPCgame.eu“ komandą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)„BuyPCgames.eu“ komanda paskutiniame ketvirtyje palaužė „Dumblas“ ekipą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:54 val.)