KMAIK vs ASU (70:62)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 04 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmę „KMAIK“ krepšininkai ketvirtfinalį pradėjo pergale

2016 balandžio 04 d., Pirmadienis, 22:53 val., peržiūros: 1060

Pirmadienį, balandžio 4 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių ketvirtfinalio pirmosios rungtynės, tarp vietos „KMAIK“ ir svečių „ASU“ ekipų. Susitikimo pradžioje žymiai geriau žaidę svečiai iškart atitrūko, tačiau kiek vėliau aikštės šeimininkai vis labiau pradėjo jausti žaidimą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ėmė tirpti. Po ilgosios pertraukos akivaizdžiai puolimą pagerinę „KMAIK“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir išlaikė iniciatyvą iki pat rungtynių pabaigos, ko pasekoje serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė 1:0. 70:62 (13:22, 20:17, 14:5, 23:18).

Nors susitikimą dviem taškais pirmieji pradėjo aikštės šeimininkai, čia pat „ASU“ krepšininkai iškart griebė jautį už ragų ir demonstruodami greitą puolimą surengė spurtą 0:12, kurio dėka įgijo dešimties taškų pranašumą. Kiek vėliau truputį sutrikę „KMAIK“ žaidėjai bandė taisyti situaciją, tačiau ir toliau geriau atrodę svečiai įgijo trylikos taškų atotrūkį. Vis tik, keturis baudų metimus kėlinuko pabaigoje realizavę J. Navackas dar sumažino savo komandos deficitą iki vienženklio. 13:22.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai pratęsė sėkmingą žaidimą ir sužaidę atkarą 11:4 ištirpdę skirtumą tarp komandų vos iki dviejų taškų. Kiek vėliau kelis sėkmingus epizodus sužaidę svečiai dar kiek atitrūko, tačiau lygiai tuo pačiu atsakę „KMAIK“ žaidėjai rezultatą išlygino. Nepaisant to, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios „ASU“ krepšininkas G. Šreiberis sužaidė kelis sėkmingus epizodus ir taip timptelėjo savo komandą į priekį, kuri, po dviejų kėlinių, dar turėjo šešių taškų persvarą. 33:39.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkams pavyko praktiškai visiškai uždusinti priešininkų puolimą, ko pasekoje jau pačioje trečiojo kėlinuko pradžioje surengė spurtą 9:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Ilgai netrukus kelis taškelius sukrapštę „ASU“ žaidėjai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, tačiau ilgai jos neišlaikę, nes per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos dar penkis taškus be atsako pelnę „KMAIK“ krepšininkai įgijo trijų taškų atotrūkį. 47:44.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje iššovę „KMAIK“ snaiperiai I. Šturma ir A. Petrauskas iškart atitolino šeimininkus nuo varžovų, tačiau pastarieji dar nesiruošė taip lengvai nusileisti ir ilgai nelaukę deficitą sušvelnino. Vis tik, savo žaidimą pajautę aikštės šeimininkai net neketino mažinti apsukų ir toliau vieną po kitos rengę rezultatyvius išpuolius padidino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų. Per likusį laiką iki rungtynių pabaigos svečiams dar pavyko kiek sušvelninti atsilikimą, tačiau pergale vis tiek džiaugėsi „KMAIK“. 70:62.

Po šios pergalės „KMAIK“ serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Sekanti komandų akistata įvyks ketvirtadienį, balandžio 7 dieną, 18:45 val., Aleksandro Stulginskio universitete.

„KMAIK“: Imantas Šturma – 22 tšk., Jonas Navackas – 15 tšk., Gražvydas Mockus – 13 tšk. (16 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Arnas Petrauskas – 13 tšk. (8 rezult. perd.)

„ASU“: Giedrius Šreiberis – 17 tšk. (10 atk. kam.), Gytis Šiušė – 14 tšk., Vaidotas Levanauskas – 13 tšk.

Po didžiosios pertraukos dominavęs „Nebajeris“ pasidabino bronziniais medaliais (2016 gegužės 07 d., šeštadienis, 00:25 val.)Net 19 taškų deficitą panaikinę „KMAIK“ krepšininkai sugebėjo palaužti „Green Death“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:05 val.)Po įtemptos kovos „VU KHF“ penketukas nugalėjo „ASU“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„KMAIK“ ekipa užtikrintai nugalėjo „Compensa“ ir žengia toliau (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Elektrėnai“ įveikė „ASU“ ekipą, bet į kitą etapą pateko „ASU“ krepšininkai. (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 16:41 val.)„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Ragai“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:16 val.)„KMAIK“ iškovojo dramatišką pergalę (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 05:16 val.)„ASU“ antrą kartą susidorojo su „Baltic Transline“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)„Laipsniai“ antrą kartą įveikę „KMAIK“ prasiskynė sau kelią į „Mažosios“ taurės finalą (2016 balandžio 25 d., pirmadienis, 20:52 val.)