Lituanica vs Kauno Rami (76:77)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 22 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno Rami“ po permainingos kovos palaužė „Lituanica“ ekipą.

2015 spalio 22 d., Ketvirtadienis, 22:45 val., peržiūros: 1514

Ketvirtadienį, spalio 22 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Lituanica" ir svečiai "Kauno Rami". Rungtynes kiek geriau pradėjo "Kauno Rami", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį minimaliu rezultatu – (20:21). Antrame kėlinyje svečiams pavyko sužaisti puikią atkarpą, kuri leido po dviejų kėlinių įsiveržti į priekį rezultatu – (26:40). Trečiame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai – (46:59). Ketvirtame kėlinyje "Lituanica" ekipa kilo į lemiamą šturmą, prisivijo svečių ekipą, bet persverti rezultato pritrūko laiko. Rungtynės baigėsi rezultatu – (76:77).

Rungtynės prasidėjo "Lituanicos" pelnytais taškais, vėliau sekė "Kauno Rami" pelnyti 5 taškai iš eilės ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (2:5). Prabėgus dar 4 minutėms šeimininkams pavyko laimėti atkarpą – (10:2), po kurios pirmaujanti komanda pasikeitė – (12:7). Sužaidus dar 2 minutes svečiams vėl pavyko persverti rezultatą savo naudai – (17:19). Per likusį laiką svečiai išlaikė savo minimalią persvarą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (20:21).

Antrasis kėlinys nebuvo labai sėkmingas "Lituanicos" krepšininkams. Šeimininkai pralošė kėlinį rezultatu – (6:19), po kurio "Kauno Rami" ekipa po dviejų kėlinių įgijo 14 taškų persvarą – (26:40).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje ėmė keistis. "Lituanicos" ekipa kėlinį pradėjo spurtu – (13:2), po kurio skirtumas tarp komandų ištirpo iki vienženklio – (39:42). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai vis dar pirmavo rezultatu – (43:48). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai vėl truputi atsipalaidavo, leido svečiams atitrūkti ir po trijų kėlinių komandas skyrė 13 taškų – (46:59).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis. Vėliau "Lituanicos" ekipa pavyko surengti mini spurtą – (7:0), kuris leido sumažinti atsilikimą iki 6 taškų – (60:66). Tačiau "Kauno Rami" ekipai pavyko surengti kelias puikias atakas ir skirtumas tarp komandų vėl šoktelėjo iki 10 taškų – (62:72). Per likusį laiką šeimininkai ėmė aktyviai mažinti atsilikimą. Trys tolimi metimai leido sumažinti skirtumą iki 3 taškų – (73:76), bet visgi persverti rezultato nebe pavyko ir "Kauno Rami" laimėjo rungtynes rezultatu – (76:77).

Po laimėtų rungtynių "Kauno Rami" komandos treneris kalbėjo: "Kažkaip eilinį sykį nepasisekė išlaikyti įgytos persvaros, bet gerai, kad gale įmetėm kelis sudėtingus metimus prie kurių prisidėjo ir truputis sėkmės, kas iš esmės ir lėmė pergalę."

Lituanica: Donatas Maciulevičius – 15 tšk., Gediminas Šuklevičius – 13 tšk., Rokas Kabašinskas – 12 tšk., Ignas Flenderis – 11 tšk.

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 23 tšk. (11 atk. kam., 9 išpr. praž.), Tomas Petrošius – 17 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Mantas Šilkauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.)

„Kauno rami“ nesunkiai nugalėjo „Elektrėnų“ ekipą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 22:32 val.)„ICE“ komanda tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno Rami“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 23:50 val.)„Ragai“ atkrintamasias pradėjo įveikdami „Lituanicą“ (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Kauno Rami“ komanda neprilygo pilnos sudėties žaidusiams „Grizliams“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 22:44 val.)Įtemptame mače „Nebajeris“ palaužė „Lituanicą“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:34 val.)BC „Gazuotas pienas“ pranoko „Lituanicos“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Kauno Rami“ susitvarkė su „KMAIK“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:37 val.)Kleboniškio „Vilkai“ nepasipriešino „Lituanica“ (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:36 val.)„ASU“ pasiekė revanšą prieš „Lituanicą“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Pratęsimo pareikalavusioje kovoje pergale džiaugėsi „Elektrėnai“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)