Kauno technikos kolegija vs Brentex Trailer (79:62)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Kauno technikos kolegija neturėjo vargo su BrenteX Trailer

2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 19:32 val., peržiūros: 1145

Šventinę dieną, sausio 13, trečiadienį, Kauno technikos kolegijoje vyko C lygos „ALT Reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo didžiosios taurės J pogrupio komandos, antrojoje vietoje esanti Kauno technikos kolegija (4/2) ir grupės dugne, bet nei vienos pergalės antrajame etape neiškovojusi Brentex Trailer (0/7). Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą paėmę į savo rankas Kauno technikos kolegija nukovė BrenteX Trailer ir įsirašė ketvirtąja pergalę, tuo tarpu BrenteX Trailer patyrė septintąjį pralaimėjimą iš eilės. Rungtynės baigėsi rezultatu – 79:62.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo taikliu Š. Pranckevičiaus dvitaškiu į jį greitai atsakė V.Mazaronis ir rezultatas buvo lygus. Tada greitą spurtą surengę Kauno technikos kolegija pelnė aštuonis taškus be atsako ir atsiplėšė nuo savo varžovų aštuoniais taškais – 10:2. Taškų badą BrenteX Trailer ekipai nutraukė V. Mazaronio dvitaškis. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė jau dešimt taškų – 14:4. Tada svečiams V.Fominas pelnė tris taškus ir skirtumas aptirpo iki septynių. Kėlinuko pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais bet iš esmės rezultatas nesikeitė. Po pirmų dešimt minučių – 16:9.

Antrasis kėlinukas buvo kur kas rezultatyvesnis. Svečiams G. Kačiusis smeigė tritaškį ir skirtumas tapo dviženklis. BrenteX Trailer antrajame kėlinuke dažniau stojo prie baudos metimų linijos, tačiau savo šansų dažnai neišnaudodavo. Blankokai metę baudas svečiai leido Kauno technikos kolegijai dar labiau atitolti ir sužaidus pusę kėlinuko komandas skyrė keturiolika taškų. Minutės pertraukėlės paprašę svečiai į aikštę išėjo surimtėję ir pradėjo tirpdyti atsilikimą. Kauno technikos kolegija nepasimetė ir neleido arčiau priartėti varžovams. Sužaidus pusę rungtynių laiko švieslentė rodė – 38:28 Kauno technikos kolegijos naudai.

Po ilgosios pertraukos komandos žaidė apyligiai. Komandos keitėsi taikliais metimais, bei klaidomis, kurių pridarė nemažai. Sužaidus tris minutes komandas skyrė tie patys dešimt taškų. Tačiau BrenteX pradėjo jausti nuovargį, ir tai leido šeimininkams dar labiau pabėgti nuo savo varžovų. Likus žaisti dvi kėlinuko minutes po K. Jankaičio realizuotų baudos metimų komandas jau skyrė šešiolika taškų. Per likusį laiką nieko BrenteX Trailer nepavyko išpešti ir turėjo devyniolikos taškų deficitą. Galutinis rezultatas po trijų kėlinukų – 61:42.

Ketvirtajame kėlinuke liko tik formalumai, tačiau Kauno technikos kolegija nė nežadėjo atsipalaiduoti. Uraganiškai puolę šeiminkai sužaidus tris minutes jau turėjo net dvidešimt trijų taškų persvarą. Tiesa tada, T. Skrupskelio pastangomis svečiai iniciavo spurtą net 0:11 ir sumažino skirtumą iki padoresnės ribos. Sužaidus penkias minutes rezultatas buvo – 71:54. Tačiau tada ir vėl gynyboje gerai atidirbę Kauno technikos kolegijos žaidėjai nieko daugiau padaryti savo varžovams ir neleido. Pastarieji nugalėjo pelnytai rezultatu – 79:62.

Naudingiausi žaidėjai:

Kauno technikos kolegija: Gvidas Kačiušis – 26 tšk. (14 atk. kam.), Klaidas Jankaitis – 25 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Gytautas Katilius – 10 tšk.

Brentex Trailer: Tadas Vaitkevičius – 22 tšk., Vaidas Mazaronis – 13 tšk., Valius Fominas – 12 tšk. (8 išpr. praž.), Tautvydas Skrupskelis – 10 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ neturėjo vargo su „Elektromontuotoju“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ išnešė sveiką kailį iš „Brentex Trailer“ valdų (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)Kauno technikos kolegija palaužė KMAIK (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Kauno technikos kolegija“ atsilaikė prieš BC „Straight“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09 val.)„Kauno technikos kolegija“ be vargo pratęsė savo pergalių seriją (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Kauno technikos kolegija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Akademiją“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai atsirevanšavo „Sparta“ vyrams (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 20:16 val.)„Kauno technikos kolegija“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Gazuotą pieną“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:37 val.)Negausiai susirinkusi „Sparta“ nugalėjo „Brentex Trailer“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:21 val.)„NTI -PN“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Brentex Trailer“ ekipos. (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 20:41 val.)