Kauno SRC ‒ 2 vs Nebajeris (92:85)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 05 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno statybininkų rengimo centras, V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

44-is taškus pelnęs Paulius Aleksynas vedė „Kauno SRC ‒ 2“ į pergalę

2015 lapkričio 05 d., Ketvirtadienis, 20:44 val., peržiūros: 1181

Ketvirtadienį, lapkričio 5 dieną, Kauno SRC sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno SRC – 2“ (2/1) ir svečių „Nebajerio“ (1/3) ekipų. Susitikimo pradžioje kiek geriau atrodę svečiai beveik visą pirmą kėlinuką pirmavo, tačiau nuo antrojo ketvirčio pradžios įsisiautęs P.Aleksynas išvedė „Kauno SRC – 2“ ekipą į priekį. Po ilgosios pertraukos ir toliau komandą į priekį tempęs P.Aleksynas dar labiau atitolino aikštės šeimininkus, ko pasekoje po trijų kėlinių komandas skyrė penki taškai. Paskutinė rungtynių dalis buvo atkakli, tačiau „Kauno SRC – 2“ nepaleido pranašumo iš rankų, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 92:85 (19:23, 26:23, 23:17, 24:22).

Nors susitikimą keturiais taškais iš eilės pradėjo aikštės šeimininkai, čia pat „Nebajeris“ surengė spurtą 0:9 ir išsiveržė į priekį. Kiek vėliau abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau šešis iš eilės taškus pelnę „Kauno SRC – 2“ ekipos žaidėjai sugebėjo susigrąžinti minimalią persvarą. Vis tik, per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos žymiai rezultatyviau žaidę svečių ekipos krepšininkai sugebėjo ir vėl perimti iniciatyvą į savo rankas bei įgyti keturių taškų pranašumą. 19:23.

Antrą ketvirtį taikliu tolimu metimu pradėjęs P.Aleksynas sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo, tačiau čia pat „Nebajerio“ krepšininkai ir vėl kiek atitrūko. Vis tik, pernelyg toli priešininkų nepaleidę „Kauno SRC – 2“ žaidėjai sugebėjo rezultatą išlyginti. Kiek vėliau svečiai ir vėl išsiveržė į priekį, tačiau du taiklūs tolimi P.Aleksyno metimai persvėrė rezultatą aikštės šeimininkų naudai. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios komandos viena po kitos keitėsi taškais, ko pasekoje prieš antrą rungtynių pusę minimalią persvarą turėjo „Nebajeris“. 45:46.

Po ilgosios pertraukos iškart spurtą 11:2 surengę „Kauno SRC – 2“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Pavieniais veiksmais atsaką surengti bandę „Nebajerio“ žaidėjai sugebėjo kiek sušvelninti deficitą, tačiau A.Bubelio taškų dėka aikštės šeimininkai ir vėl kiek nutolo. Vis tik, „Nebajeris“ dar buvo pasiviję iki trijų taškų, tačiau šįkart kėlinuką rezultatyviau užbaigė P.Aleksyno ir A.Bubelio tandemas, kurio dėka „Kauno SRC – 2“ prieš lemiamą ketvirtį įgijo penkių taškų persvarą. 68:63.

Paskutinę rungtynių dalį sėkmingiau pradėję svečių žaidėjai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau čia pat dvi greitas atakas iš eilės surengę šeimininkai ir vėl kiek atitrūko. Nepaisant to, „Nebajerio“ žaidėjai dar kartelį kibo varžovams į atlapus ir vėl juos pasivijo, tačiau iniciatyvos tvirtai laikęsi „Kauno SRC – 2“ ekipos krepšininkai ir vėl atitolo. Toks scenarijus pasikartojo dar ne kartą, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę aikštės šeimininkai vis dėlto išsaugojo įgytą persvarą, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 92:85.

Po pergalės Algridas Žadeikis kalbėjo: „Aišku, jog pergalę išgimdyti padėjo namų sienos. Na, o jeigu nejuokaujant, tai antra komanda po truputį pradeda įsibėgėti, jau nuo praeitų rungtynių, nors ir pralaimėjome, bet matosi žaidimas, o šiandien pasakyčiau, jog dar geriau sužaidėme. Po truputį, manau, jaunimas ir įsivažiuos“.

„Kauno SRC ‒ 2“: Paulius Aleksynas – 44 tšk. (8 išpr. praž.), Rūtenis Žiupsnys – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Mantas Birutis – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Bubelis – 10 tšk. (5 perimt. kam.)

„Nebajeris“: Mindaugas Krūvelis – 21 tšk., Andrius Motužis – 17 tšk., Mindaugas Ežerskis – 10 tšk.

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ eliminavo „Kauno SRC ‒ 2“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ dažnai klydo, bet vis tiek pasiekė pergalę (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:04 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ iškovojo pergalę prieš „LejuoTransa“ penketuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ neturėjo vargo su „LejuoTransa“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)Naujuosiuos metus „Kauno SRC -2“ ekipa pradėjo iškovodama lengvą pergalę prieš „Savi“ komandą (2016 sausio 05 d., antradienis, 22:19 val.)Net 38 kartus suklydusi Kauno „SRC-2“ vis tiek iškovojo pergalę prieš „BK Centre“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:46 val.)Kauno SRC ‒ 2 ‒ Akademija (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 21:44 val.)„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)