Kauno NTI-PN vs KMAIK (66:71)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 11 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„KMAIK“po įnirtingos kovos išsivežė pergalę iš „Kauno NTI ‒ PN“ valdų

2015 lapkričio 11 d., Trečiadienis, 20:40 val., peržiūros: 1074

Lapkričio 11-ąją dieną, trečiadienį, Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje – pataisos namuose įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių H pogrupio akistata tarp savo teritorijoje žaidusių ir karštai palaikomų „Kauno NTI – PN“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „KMAIK“ ekipos.

Dvikovos starte „KMAIK“ taškus rinkosi tolimais metimais, tačiau įsitvirtinti priekyje kurį laiką nesugebėjo. Brolių Imbrasų duetas išvedė į priekį „Kauno NTI – PN“ (4:3), o vėliau aikštelės šeimininkai surinko 7 taškus be atsako ir atitrūko 5 taškais (11:6). Tiesa tuo pasidžiaugti ilgai „KMAIK“ neleido ir J.Navackas bei I.Šturma atstatė pusiausvyrą (11:11), o po kurio laiko pastarasis krepšininkas įsūdė antrąjį tritaškį paeiliui ir pakreipė įvykius savo komandai naudinga linkme (11:14). Pajautę žaidimo skonį ir apsipratę su triuškmingais aikštės šeimininkų sirgaliais, „KMAIK“ žaidėjai antroje ketvirčio pusėje dar labiau sutvirtino savo pozicijas, iniciavo spurtą 0:9 ir įgijo dviženklę persvarą (13:23). Visgi paskutinis žodis pirmajame kėlinyje priklausė R.Imbrasui ir po 10 minučių kovos P.Vyšniausko auklėtiniai tenkinosi 8 taškų atotrūkiu – 15:23.

Antrojo kėlinio pradžioje, pražangomis stabdomi aikštės šeimininkai, pjovė deficitą iki 5 taškų (18:23), tačiau po poros minučių tylos, „KMAIK“ puolimą pagyvino G.Mockus. Šis krepšininkas pelnė 4 taškus iš eilės ir atstumas tarp ekipų vėl priartėjo prie dviženklės ribos (18:27). Tiesa vėliau iniciatyva išslydo iš svečių rankų ir tuomet „Kauno NTI – PN“ suteikė daug gerų emocijų gausiai susirinkusiam palaikančiųjų būriui. 4 taškus greitose atakos surinko publikos numylėtinis A.Krasnov (22:27), o vėliau A.Atkočaičio kariauna smeigė tris tritaškius ir, likus žaisti beveik 2 minutes, rezultatas tapo lygus (31:31). Vis dėlto persverti rezultato „KMAIK“ neleido, o dvitaškį realizavęs A.Petrauskas sugrąžino pranašumą savo komandai ir įpusėjus mačui rezultatas buvo 31:33.

Po didžiosios pertraukos „Kauno NTI – PN“ ir vėl išlygino rezultatą (33:33), bet ir vėl svečiai lyderių pozicijos neužleido ir greitai įgijo 4 taškų persvarą (33:37). Vis dėlto tuomet solo šou surengė E.Mačiulis, kuris surinko 7 taškus iš eilės ir po ilgokos pertraukos persvėrė rezultatą „Kauno NTI – PN“ naudai (40:37). Aikštės šeimininkų nelaimei, džiaugsmas truko trumpai ir dar pirmoje ketvirčio pusėje pusiausvyra sugrįžo (40:40), o vėliau pagrindinį vaidmenį „KMAIK“ puolime vaidinęs G.Mockus išvedė ir padėjo išlikti priekyje P.Vyšniausko armijai. Minėtas krepšininkas pasiuntė į priešininkų krepšį 12 taškų iš eilės (viso trečiajame kėlinyje jis surinko 14), o po jo komandos draugo A,Petrausko dvitaškio, „KMAIK“ nutolo 9 taškais (45:54). Visgi, po „Kauno NTI – PN“ paprašytos minutės pertraukėlės, viskas vėl ėmė verstis aukštyn kojomis ir iniciatyva perėjo į kitas rankas. Aikštelės šeimininkai su E.Mačiuliu priešakyje spurtavo 13:0 ir ne tik panaikino turėtą deficitą, bet ir įsiveržė į priekį 4 taškais (58:54). Paskutinėmis kėlinio sekundėmis „KMAIK“ nutraukė 3,5 minutės taškų badą ir po trijų ketvirčių „Kauno NTI – PN“ pirmavo 2 taškais – 58:56.

Lemiamos susitikimo dalies pirmosiomis minutėmis A.Atkočaičio vadovaujama ekipa sutvirtino savo pozicijas iki 5 taškų (61:56), tačiau tuomet prabilo svečiai, kurie kelių tikslių atakų dėka pasivijo varžovus (61:61). R.Imbraso ir E.Mačiulio taiklūs metimai sugrąžino „Kauno NTI – PN“ 5 taškų pranašumą (66:61), bet vėliau virš aikštės šeimininkų puolimo susikaupė itin juodas debesis. Paskutinės 4 minutės „Kauno NTI – PN“ ekipai buvo visiškai tuščios ir ne nuostabu, jog tuo netruko pasinaudoti „KMAIK“. Svečiai po truputį mažino nuostolius, kol likus žaisti 1,5 minutės, G.Mockus nusvėrė rungtynių svarstykles savo komandos naudai (66:67), o dvikovos finiše P.Vyšniausko kariauna pribaigė nebylius puolime priešininkus ir išsivežė namo sunkią pergalę rezultatu 66:71.

Dėl tam tikrų apribojimų, susijusių su vieta, kurioje buvo žaidžiamos šios rungtynės, dvikovos dalyvių komentarų nebus.

„KMAIK“ į pergalę vedė G.Mockus (29 tšk., 12 atk. k., 2 bl., 31 naud. b.), I.Šturma (17 tšk.), A.Petrauskas (11 tšk., 12 atk. k., 9 rez. p., 10 išpr. pr.), J.Navackas (10 tšk., 10 atk. k.), E.Basys (2 tšk.) ir J.Gurevičius (2 tšk.).

„Kauno NTI – PN“ gretose išsiskyrė E.Mačiulis (28 tšk., 8 atk. k., 9 rez. p., 2 bl.), R.Imbrasas (12 tšk., 15 atk. k., 8 išpr. pr.), A.Krasnov (7 tšk.), A.Atkočaitis (7 tšk.), P.Imbrasas (6 tšk., 10 atk. k.), E.Rajunčas (4 tšk.) ir D.Šaginas (2 tšk.).

„C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybėse „KMAIK“ pasiekė pirmąją pergalę po keturių iš eilės nesėkmių (1-4). „Kauno NTI – PN“ išlieka be pergalių (0-3).

„KMAIK“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Komandos X“ rankų. (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:27 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „NTI ‒ PN“ ekipą. (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 15:49 val.)A.Atkočaičio tritaškis ištraukė pergalę „Kauno NTI-PN“ ekipai (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 16:53 val.)„Ragai“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:16 val.)„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)„KMAIK“ iškovojo dramatišką pergalę (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 05:16 val.)„KMAIK“ iškovojo nelengvą pergalę Elektrėnuose. (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:12 val.)Antroje rungtynių pusėje BC„Ambi“ įrodė pranašumą prieš „Kauno NTI-PN“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 20:35 val.)„KK 13“ rungtynių pabaigoje palaužė „NTI-PN“ krepšininkus (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:11 val.)