Kauno Rami vs Advokatų kontora „Konsus“ (48:107)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami

2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 22:42 val., peržiūros: 1412

Sausio 24 dieną, sekmadienį, Saulės gimnazijoje vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kurioses susitiko antrojo etapo didžiosios taurės L pogrupio komandos, grupės lyderė Advokatų kontora „Konsus“ (6/1) ekipa ir grupės dugne esanti Kauno Rami (1/7) komanda. Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje dominavę svečiai neleido nė pagalvot apie pergalę Kauno Ramiems. Šeimininkai buvo lyg ne savi ir negalėjo įkąsti Advokatų kontora „Konsus“. Svečiai šventė lengvą pergalę rezultatu – 48:107.

Advokatų kontora „Konsus“ rungtynes pradėjo įspūdingu spurtu 0:18. Tai pasiuntė priešininkus į gilų nokdauną. Likus žaisti tris minutes iki pirmojo kėlinuko pabaigos pirmuosius taškus pelnė Kauno Rami žaidėjas Š.Petraitis ir rezultatas tapo – 3:18. Tačiau ir toliau dominavę svečiai jau po pirmojo kėlinuko turėjo dvidešimties taškų persvarą. Kėlinukas baigėsi rezultatu 5:25.

Antrajame kėlinuke nieko naujo. Advokatų kontora „Konsus“ spurtas 0:7 dar labiau gramzdino šeimininkus ir rezultatas jau tapo juokingas 5:32. Sužaidus penkias antrojo kėlinuko minutes komandas jau skyrė trisdešimt taškų – 9:39. Šeimininkai neturėjo priešnuodžiu varžovų nuodams. Pasibaigus antrajam kėlinukui Advokatų kontora „Konsus“ turėjo net trisdešimt septynių taškų pranašumą – 15:52.

Trečiajame ir ketvirtajame kėlinuke kartojosi tas pats scenarijus. Advokatų kontora „Konsus“ buvo geresni visais aspektais, greitas puolimas, puiki gynyba, puikus pataikymas. Kauno Ramiems viso to trūko. Po trijų kėlinukų skirtumas jau buvo penkiasdešimt taškų – 31:81. Galutinis rezultatas buvo apsurdiškas ir treniruotės pobūdžio rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ šventė lengvą pergalę rezultatu – 48:107.

A.Šiaulys („Advokatų kontora „Konsus“) treneris:

„treniruotės pobūdžio rungtynės, buvome visa galva stipresni už savo varžovus, džiaugiuosi savo žaidėjais, kad neatsipalaidavo ir žaidė iki galo“

Naudingiausi žaidėjai:

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Saulius Matusevičius – 17 tšk., Jonas Jančiukas – 5 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Povilas Mickūnas – 25 tšk., Lukas Jasevičius – 17 tšk. (16 atk. kam.), Gediminas Kemzūra – 16 tšk., Mantas Karpavičius – 14 tšk., Vilius Valentinas – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Advokatų kontora „Konsus“ jau rungtynių pradžioje panaikino intrigą rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nušlavė varžovus sau nuo kelio ir tvirtai žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 12 d., šeštadienis, 19:27 val.)„Kauno Rami“ susitvarkė su „KMAIK“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:37 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Advokatų kontora Konsus“ antrą kartą įveikė „ICE“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:45 val.)