Komanda X vs KMAIK (73:75)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„KMAIK“ iškovojo dramatišką pergalę

2015 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 05:16 val., peržiūros: 1111

Antradienį, gruodžio 15 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, O pogrupio rungtynės tarp vietos „Komandos X“ bei svečių „KMAIK“. Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie susikūrė gan solidų pranašumą, tačiau nuo antrojo kėlinio šeimininkai pradėjo taikyti zoninę gynybą, kas visiškai išmušė „KMAIK“ ekipą iš vėžių. Ir tuomet kai atrodė, kad rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus, „KMAIK“ sukūrė stebuklą ir per minutę panaikino septynių taškų deficitą, o galiausiai ir iškovojo pergalę.

Rungtynės prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu, bet kėliniui įpusėjus, „KMAIK“ ekipa laimėjo atkarpą 10:3 bei įgavo aštuonių taškų pranašumą. Per likusią kėlinio dalį vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė, nes komandos žaidė taškas į tašką, tad skirtumas išliko daugmaž tas pats. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 14:21. Antrajame kėlinyje „Komanda X“ pradėjo taikyti zoninę gynybą, kas tikrai atsipirko. Kėlinuką jie pradėjo 11:2 spurtu bei persvėrė rezultatą. Vėliau „KMAIK“ ekipai pavyko kelis kartus sėkmingai užpulti bei išlyginti rezultatą, tačiau kėlinuko pabaiga priklausė aikštės šeimininkams. Jie kėlinį užbaigė 9:1 atkarpa ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo solidų, aštuonių taškų atotrūkį – 37:29.

Trečiasis kėlinukas buvo ganėtinai rezultatyvus. Abi komandos be didesnio vargo sugebėdavo užpulti savo varžovų krepšius, o ir taiklių tritaškių netrūko – per šį kėlinį, kartu sudėjus, komandos pataikė net aštuonis tritaškius. Tuo pačiu buvo išvengta ir didesnių duobių komandų žaidime, kadangi didžiąją kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką. Tačiau kėlinio pačioje pabaigoje „Komandai X“ pavyko užpulti kelis kartus paeiliui, kas leido kiek padidinti turimą pranašumą. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 64:52. Ketvirtąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo „KMAIK“ ekipa, kuri sumažino atsilikimą aštuonių taškų. Tuomet šeimininkai sugrąžino dviženklį pranašumą ir vėliau krito į duobę. „KMAIK“ ekipa taip pat nedemonstravo gero žaidimo ir likus žaisti apie minutę, turėjo septynių taškų deficitą. Visgi, jie pasinaudojo varžovų klaidomis – kelis kartus perimė kamuolį, apsigynė po gan skubotų varžovų atakų – bei įgijo šansą kovoti dėl pergalės šiose rungtynėse. Ypatingai svarbus buvo I. Šturmos tritaškis, kuris leido išlyginti rezultatą, o vėliau, likus žaisti kelioms sekundėms, D.Stankevičius pataikė vieną baudos metimą bei išvedė savo komandą į priekį. „Komandai X“ nepavyko užpulti bei taip jie gavo gan skaudų antausį nuo savo varžovų. Galutinis rungtynių rezultatas 73:75.

P.Vyšniauskas („KMAIK“):
„Matyt buvo didelis noras. Taip pat pasisekė pataikyti keletą tolimų metimų, kurie suteikė mums šansą išlyginti rezultatą. O šiaip, tai, manau, kad buvo tokia apylygė kova visą laiką, bet sunkiai mums sekėsi pataikyti. Jie atrodė tvirtesni, bet mums rungtynių pabaigoje pavyko iškovoti pergalę.“

Komanda X: Lukas Klangauskas – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Kursevičius – 15 tšk., Andrius Jurkevičius – 13 tšk., Raimondas Gudžiūnas – 12 tšk. (7 rezult. perd.)

KMAIK: Imantas Šturma – 31 tšk., Arnas Petrauskas – 21 tšk. (8 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Jonas Navackas – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

„KMAIK“ iškovojo nelengvą pergalę Elektrėnuose. (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ iškovojo trečiąją pergalę (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:34 val.)“Komanda X” iškovojo pirmąją pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:21 val.)„Green Death“ iškovojo lengvą pergalę rungtynėse prieš „Komandą X“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:22 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)„KMAIK“ užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Buritus“ sezoną pradėjo triuškinančia pergale (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:13 val.)„KMAIK“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Komandos X“ rankų. (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:27 val.)A. S. K. „Persvara“ atkrintamasias pradėjo minimalia pergale (2016 kovo 01 d., antradienis, 20:11 val.)„KMAIK“ ekipa užtikrintai nugalėjo „Compensa“ ir žengia toliau (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)