LCP KK „Partizanas“ vs KMAIK (52:48)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

LPC KK „Partizanas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą.

2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 23:23 val., peržiūros: 1350

Pirmadienį, sausio 11 dieną, Žiburio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę LPC KK "Partizanas" ir svečių teisėmis žaidę "KMAIK" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo LPC KK "Partizanas" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (19:14). Antrame kėlinyje "KMAIK" ekipai pavyko persverti rezultatą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (26:31). Trečiame kėlinyje svečiams dar pavyko atitolti nuo varžovų – (36:44). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai suaktyvino gynybą, perėmė iniciatyvą, persvėrė rezultatą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (52:48).

Pirmasis kėlinys prasidėjo LPC KK "Partizanas" ekipos 5 pelnytais taškais, vėliau sekė "KMAIK" ekipos pirmieji 2 taškai ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (5:2). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus komandos apsikeitė po dvi rezultatyvias atakas ir skirtumas išliko toks pats – (9:6). Antroje kėlinio dalyje sužaidus 4 minutes svečiams pavyko persverti rezultatą – (13:14). Visgi kėliniui baiginėjantis šeimininkai sugebėjo įmesti du tolimus metimus ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (19:14).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po dvi rezultatyvias atakas, vėliau sekė "KMAIK" ekipos sausai laimėta 8 minučių atkarpa, kuri antrą kartą išvedė ekipą į priekį – (24:31). Per likusį laiką šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą 2 taškais ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (26:31).

Trečio kėlinio pradžia geriau susiklostė LPC KK "Partizanas" ekipai, kuriai pavyko sužaidus 2 minutes sumažinti skirtumą iki minimumo – (31:32). Vėliau sekė 3 minučių "KMAIK" ekipos laimėta atkarpa – (0:9) ir sužaidus 5 minutes skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio – (31:41). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko 2 taškais sumažinti skirtumą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (36:44).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu - (7:0), kuris leido sumažinti skirtumą iki minimumo – (43:44). Sužaidus dar apie minutę rezultatas tarp komandų tapo lygus – (45:45). Antroje kėlinio dalyje LPC KK "Partizanas" ekipai pavyko perimti iniciatyvą. Sužaidus antroje kėlinio dalyje 4 minutes šeimininkams pavyko įsiveržti į priekį – (52:46). Per likusį laiką svečiams pavyko sumažinti skirtumą 2 taškais ir rungtynės baigėsi rezultatu – (52:48).

Po pralaimėtų rungtynių "KMAIK" ekipos treneris kalbėjo: "Žaidimas šiandieną buvo toks kaip "vata". Per "vatą" vaikščiojimai, nes vis "vatiniai" buvo po švenčių. Pagal normalų žaidimą turėjome išlošti, o čia dabar tampėmės, tampėmės kaip gumą, vieni į vieną pusę kiti į kitą. Gal kartais ir buvo vienas kitas momentas, bet rungtynės nepasakyčiau, kad buvo geros."

LCP KK „Partizanas“: Tomas Gudas – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Matas Brinkis – 8 tšk., Justinas Kožemiakinas – 7 tšk.

KMAIK: Šarūnas Lukošius – 11 tšk., Jonas Navackas – 9 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Arnas Petrauskas – 8 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

„Ragai“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Green Death“ po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:10 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)LCP KK „Partizanui“ nepadėjo namų sienos prieš „Ragai“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:46 val.)LCP KK „Partizanas“ panaikino solidų deficitą ir pratęsime įveikė „Ragus“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 23:30 val.)Kovingai nusiteikęs LCP KK „Partizanas“ palaužė „Green Death“ ekipą (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)LCP KK „Partizanas“ nereikėjo daug pastangų nugalėti Komanda X (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:29 val.)„LITUANICA“ atidarė sezoną pergale prieš „KMAIK“ ekipą (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 23:50 val.)„BK Centre ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „KMAIK“ pranašumą (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 16:34 val.)„Kauno Rami“ susitvarkė su „KMAIK“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:37 val.)