Nebajeris vs Ragai (41:52)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 28 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po ilgosios pertraukos sušlubavęs „Nebajeris“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu

2016 kovo 28 d., Pirmadienis, 23:42 val., peržiūros: 1160

Pirmadienį, kovo 28 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos pirmenybių, Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Nebajerio“ ir svečių „Ragų“ ekipų. Susitikimą kiek geriau pradėję aikštės šeimininkai iškart šovė į priekį ir įgijo devynių taškų pranašumą, kuris, per antrą ketvirtį ištirpo iki keturių. Po ilgosios pertraukos „Ragai“ ir toliau demonstravo solidesnį puolimą, ko pasekoje perėmė iniciatyvą ir išlaikė ją iki rungtynių pabaigos. 41:52 (19:10, 7:12, 6:15, 9:15).

Susitikimo pradžioje pirmieji į priekį pabėgo aikštės šeimininkai, tačiau kiek vėliau kelis taškus iš eilės surinkę „Ragai“ sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai ir gana vangiai, tačiau pirmieji ledus pralaužė „Nebajerio“ krepšininkai, kurie pelnė keturis taškus iš eilės ir įgijo aštuonių taškų atotrūkį. Čia pat tritaškį smeigęs M. Kazikaitis sušvelnino svečių atsilikimą, bet kėlinuką dar keturiais taškais užbaigę šeimininkai įgijo devynių taškų persvarą. 19:10.

Antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę svečių žaidėjai iškart ištirpdė skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų, tačiau tuntą baudų metimų realizavę „Nebajerio“ krepšininkai ir vėl mažumėlę atitrūko. D.Želvys, pataikęs iš toli dar labiau priartino „Ragus“ prie varžovų, tačiau pastarieji stengėsi žaisti aštriai, ko pasekoje išprovokavo daug pražangų bei mestų baudų metimų dėka prieš ilgąją pertrauką išsaugojo keturių taškų pranašumą. 26:22.

Po ilgosios pertraukos „Nebajerio“ puolimas tarsi užstrigo. Trečiojo kėlinuko pradžioje vos du taškus sukrapštę aikštės šeimininkai leido priešininkams surengti spurtą 0:10, ko pasekoje pastarieji perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo keturių taškų atotrūkį. Kiek vėliau šeimininkai dar bandė vytis, tačiau pastangos buvo bergždžios, nes kėlinuką geriau užbaigę „Ragų“ krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki penkių taškų. 32:37.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje ir toliau puolime buksavęs „Nebajeris“ vis labiau klimpo priešininkų gynyboje, kai pastarieji sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą, leidusią jiems įgyti jau dviženklę persvarą. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar bandė kilti į šturmą, tačiau jis buvo greit užgesintas ir per likusį laiką iki rungtynių pabaigos užtikrintai žaidę „Ragai“ įgijo vienuolikos taškų atotrūkį bei pasiekė pergalę rezultatu 41:52.

Po šios pergalės „Ragai“, serijoje iki dviejų pergalių, išsiveržė į priekį 0:1.

Po nesėkmės Artūras Zadorožnyj kalbėjo: „Iki pergalės pritrūko dvylikos taškų. Antroje rungtynių pusėje sustojo puolimas. Praktiškai visi kamuoliai, net ir tie, kurie ėjo iš po krepšio, ėjo pro šalį. Vietomis nesugebėjome išsimesti kamuolio, nesugebėjome, galbūt, atlikti tinkamo savalaikio perdavimo. Čia ne grupės varžybos, čia niekas nedovanoja, komandos stiprios, todėl taip ir gavosi“.

„Nebajeris“: Rytis Sadauskas – 12 tšk., Robertas Petrolis – 9 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Krūvelis – 6 tšk. (6 išpr. praž.)

„Ragai“: Viktoras Žukauskas – 13 tšk., Donatas Želvys – 12 tšk. (9 išpr. praž.), Arnoldas Račickas – 11 tšk. (13 atk. kam.), Martynas Balkus – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

Po didžiosios pertraukos dominavęs „Nebajeris“ pasidabino bronziniais medaliais (2016 gegužės 07 d., šeštadienis, 00:25 val.)„Ragai“ aštuntfinalio seriją pradėjo įtikinama pergale (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 11:10 val.)„Nebajeris“ ketvirtajame kėlinyje palaužė savo varžovus (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:46 val.)„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Nebajeris“ atsirevanšavo „Ragams“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 16:50 val.)„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Dviženklę persvarą išbarstęs „Nebajeris“ po dramatiškos kovos vistiek pasiekė pergalę (2016 balandžio 25 d., pirmadienis, 21:08 val.)Veiverių „Amberis“ pergalę šventė tik po pratęsimo (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 23:12 val.)BC „Boom“ palaužė „Nebajerio“ pasipriešinimą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)