Lituanica vs Elektrėnai (72:80)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pratęsimo pareikalavusioje kovoje pergale džiaugėsi „Elektrėnai“

2015 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 22:37 val., peržiūros: 1049

Ketvirtadienį, spalio 29 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių H pogrupio rungtynės, tarp vietos „Lituanicos“ (1/2) ir svečių „Elektrėnų“ (2/1) ekipų. Susitikimo pradžioje geriau atrodę svečiai iškart kiek atitrūko, tačiau antrą kėlinuką žymiai geriau sužaidę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Po ilgosios pertraukos abi ekipos ir toliau žaidė taškas į tašką, ko pasekoje prieš lemiamą ketvirtį rezultatas vis dar buvo lygus. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje kiek atitrūkę „Elektrėnai“ vėliau ėmė strigti, kuo puikiai pasinaudoję „Lituanicos“ krepšininkai išplėšė pratęsimą. Vis tik, pratęsime susiėmę svečiai ir vėl puikų demonstravę puikų puolimą pasiekė pergalę rezultatu 72:80 (16:23, 21:13, 13:14, 16:16, 6:14).

Jau pačioje susitikimo pradžioje netylėję svečių ekipos snaiperiai varė į neviltį „Lituanicos“ gynėjus, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki šešių taškų. Kiek vėliau taikliais baudų metimais šeimininkai kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau čia pat dar kelis taškus iš eilės pelnę „Elektrėnai“ įgijo septynių taškų pranašumą. Ilgai nelaukę prabilo ir aikštės šeimininkų snaiperiai, kurių taiklių tolimų metimų dėka jų deficitas praktiškai ištirpo, tačiau kėlinuką geriau užbaigę svečiai susigrąžino septynių taškų pranašumą. 16:23.

Antrą ketvirtį galingai pradėjo „Lituanicos“ snaiperiai, kurie pataikė net keturis tolimus metimus bei surengė spurtą 14:2, kurio dėka aikštės šeimininkai ne tik pasivijo varžovus, bet ir įgijo penkių taškų pranašumą. Kiek sutrikę „Elektrėnų“ žaidėjai prisiminė, jog reikia pelnyti taškus ir sužaidę rezultatyvią atkarpą, kurios iniciatorius buvo G.Pargaliauskas, sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios abi ekipos žaidė beveik lygiai, todėl skirtumas tarp jų nepasikeitė. 37:36.

Po ilgosios pertraukos nieko nelaukę svečiai iškart spurtavo ir išsiveržė į priekį, tačiau persvara ilgai nesidžiaugė, nes čia pat spurtą 7:0 surengę aikštės šeimininkai susigrąžino pirmaujančios komandos vaidmenį bei penkių taškų pranašumą. Vis tik, pačiu laiku iššovęs R.Vičkačka inicijavo „Elektrėnų“ spurtą 0:9, kurio dėka svečiai ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Vis tik, ketvirtį geriau užbaigę „Lituanicos“ žaidėjai rezultatą išlygino. 50:50.

Ketvirto kėlinuko pradžioje iškart penkis taškus iš eilės pelnę svečiai susigrąžino pirmaujančios komandos vaidmenį ir po dar kelių sėkmingai pasibaigusių išpuolių jų persvarą išaugo iki septynių taškų.Taiklus tolimas R.Vičkačkos metimas suteikė „Elektrėnams“ jau dvienklį pranašumą, tačiau čia pat kelis rezultatyviai pasibaigusius epizodus sužaidęs D.Maciulevičius sumažino šeimininkų deficitą iki keturių taškų. Kiek vėliau svečių ekipos puolimas ir toliau strigo, kuo pasinaudoję „Lituanicos“ krepšininkai rezultatą išlygino bei išplėšė pratęsimą. 66:66.

Pratęsimą abi komandos pradėjo apylygiu žaidimu, tačiau iškart po to sekė „Elektrėnų“ lemiamas spurtas 0:6, kurio dėka įgijo šešių taškų pranašumą. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar bandė vytis bei gelbėtis, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigoje sužaidę E.Kertenis ir A.Paškevičius užtvirtino svečių ekipos pergalę rezultatu 72:80.

Po pergalės Rytis Vičkačka kalbėjo: „Komandos branduolys kaip ir išlikęs tas pats, bet yra ir naujokų. Šiais metais pagrindinis sponsorius pabėgo nuo mūsų, todėl dabar susirinkę žmonės, kurie metasi pinigus ant startinio mokesčio, todėl akivaizdžiai matyti, jog vyrai dega noru žaisti. Žaidžia tie, kuriems tą dieną geriau sekasi žaisti, jokių pykčių nėra, todėl, manau, kad tik atsidavimas, noras žaisti, jog ta komanda neišnyktų. Ir, manau, sezono pradžia su naujokais ir senbuviais parodo, jog šiais metais galime daug ką nuveikti“.

„Lituanica“: Ignas Flenderis – 16 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Gediminas Šuklevičius – 13 tšk., Donatas Maciulevičius – 9 tšk.

„Elektrėnai“: Lukas Jurkevičius – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Rytis Vičkačka – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Giedrius Pargaliauskas – 14 tšk., Evaldas Kertenis – 13 tšk., Artūras Paškevičius – 12 tšk.

Nerezultatyvioje pogrupio lyderių kovoje pergalių seriją pratęsė „Nebajeris“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Kauno Rami“ po permainingos kovos palaužė „Lituanica“ ekipą. (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Kauno rami“ nesunkiai nugalėjo „Elektrėnų“ ekipą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 22:32 val.)„KMAIK“ iškovojo nelengvą pergalę Elektrėnuose. (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:12 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų“ ekipą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 00:01 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos laimėjo prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 07:38 val.)„LITUANICA“ atidarė sezoną pergale prieš „KMAIK“ ekipą (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 23:50 val.)Negausiai susirinkę „Elektrėnai“ tik du kėlinius priešinosi „KMAIK“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 00:45 val.)