KMAIK vs Elektrėnai (79:54)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Negausiai susirinkę „Elektrėnai“ tik du kėlinius priešinosi „KMAIK“

2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 00:45 val., peržiūros: 1195

Pirmadienį, lapkričio 30 dieną, Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės pirmenybių rungtynės tarp O pogrupio komandų – vietos „KMAIK“ bei svečių „Elektrėnų“. Vos penkiese susirinkę svečiai du kėlinius kovojo taškas į tašką su „KMAIK“ jaunimu, tačiau jau trečiajame kėlinyje jėgos nebeleido vytis jaunųjų varžovų, to pasekoje „KMAIK“ nutolo ir nuo to laiko tiesiog kontroliavo žaidimą bei iškovojo gan įtikinamą pergalę.

Pirmasis kėlinukas buvo tragiškas abejoms komandoms. Nei viena komanda nesugebėjo deramai užpulti. Ar čia gynybos nuopelnas ar tiesiog netaiklūs metimai iš patogių padėčių neleido nei vienai komandai rezultatyviai pasižymėti šiame kėlinyje. Abi komandos viso labo per šį ketvirtį pelnė vos 12 taškų bendrai. Pirmieji iššovė šeimininkai, kurie pataikė tris dvitaškius, tačiau tuomet sėkmingai užpulti pavyko ir „Elektrėnams“, kurie smeigė du tolimus metimus ir išlygino rezultatą. Taigi, po nerezultatyvaus pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 6:6. Antrąjį kėlinį „KMAIK“ ekipa pradėjo taikliu dvitaškiu, bet tuomet du taiklius dvitaškius įmetė ir svečiai. Visgi, šeimininkai tuomet spurtavo 11:0 ir įgavo devynių taškų atotrūkį. Po minutės pertraukėlės atsigavusi „Elektrėnų“ ekipa pradėjo rodyti gyvybes ženklus bei pelnė 13 taškų be atsako bei persvėrė rezultatą. Visgi, kėlinuką sėkmingiau užbaigė šeimininkai, kurie pelnė du dvitaškius be atsako bei išlygino rezultatą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 23:23.

Trečiąjį kėlinį kur kas labiau užsivedę pradėjo „KMAIK“ ekipos žaidėjai, kurie pelnė pirmuosius septynis taškus šiame kėlinyje. Visgi, svečiai neleido toli nutolti varžovams bei į kelias sėkmingas jų atakas atsakydavo taikliai tritaškiais. Tačiau vėliau „Elektrėnų“ ekipai jau pritrūko jėgų vaikytis jaunimą, keistos klaidos taip pat pakišdavo koja, o tuo tik ir naudojosi šeimininkai, kurie netrukus jau nutolo nuo savo varžovų ir įgavo jau solidų dviženklį pranašumą. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 54:37. Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, o vėliau sėkmingiau užpuolę „Elektrėnai“ skirtumą sumažino iki dvylikos taškų bei dar bandė kabintis į rungtynes. Bet „KMAIK“ ekipa net nenorėjo dar arčiau prisileisti varžovų bei spurtavo 14:2, kas galutinai ir padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 79:54.

P.Vyšniauskas („KMAIK“):
„Mano galva, tai nebuvo jokio noro žaisti. Mano supratimu, pirmoje rungtynių pusėje tiesiog vaikščiojom. Suprato vyrukai, kad reikia žaisti ir gavosi rezultatas.“

R.Vičkačka („Elektrėnai“):
„Kaip ir visose varžybose Kaune, pritrūko žaidėjų. Penkiese susirinkom, pradžioje kol nebuvom pavargę, tai viskas buvo normaliai, ir gynyba ir viskas. Tikriausiai tai ir varžovams buvo staigmena. Pirmame etape kai žaidėm prieš juos, tai varžovų 7 numeris (I.Šturma) mus sužlugdė, o šiandien jis tiesiog buvo uždarytas. Paskui, po didžiosios pertraukos, pavargom ir jie pabėgo. Čia normalus dalykas. Atvažiuos jie į Elektrėnus, tai bus kitaip.“

KMAIK: Imantas Šturma – 18 tšk., Arnas Petrauskas – 15 tšk. (8 rezult. perd.), Jonas Navackas – 12 tšk., Aivaras Petkus – 11 tšk.

Elektrėnai: Eligijus Ašmena – 16 tšk., Lukas Jurkevičius – 15 tšk., Artūras Paškevičius – 10 tšk.

„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 08:53 val.)„Elektrėnai“ ketvirtajame kėlinyje privertė pasiduoti „Komanda X“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 15:48 val.)Nelengva „Elektrėnų“ pergalė rungtynėse prieš BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„BK Centre ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „KMAIK“ pranašumą (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 16:34 val.)„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 08:01 val.)LPC KK „Partizanas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Ragai“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:16 val.)„LITUANICA“ atidarė sezoną pergale prieš „KMAIK“ ekipą (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Green Death“ po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:10 val.)