KK „Kauno partizanai“ vs BC „BOOM“ (54:90)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 09 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „BOOM“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus

2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 00:21 val., peržiūros: 1005

Antradienį, vasario 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės pirmenybių rungtynės tarp I pogrupio komandų – vietos KK „Kauno partizanų“ bei svečių BC „BOOM“. Pirmoji rungtynių pusė nebuvo itin rezultatyvi, tačiau dviženklį pranašumą susikrovę jau turėjo BC „BOOM“. Trečiajame kėlinyje pagaliau išvydome kiek gyvesnį puolimą, o to pasekoje svečių komanda pelnė per šį kėlinį daugiau taškų nei per pirmąją rungtynių pusę, o tuo pačiu ir paklojo pamatus pergalei.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo dviem taikliais svečių ekipos dvitaškiais, o į tai taikliu tolimu metimu atsakė šeimininkų ekipa. Visgi, tuomet BC „BOOM“ smeigė du tolimus metimus ir pridėjo dvitaškį bei taip įgijo jau devynių taškų atotrūkį. Po šaltoko dušo atsigavę KK „Kauno partizanai“ sužaidė sėkmingą atkarpėlę ir ją laimėjo 8:2, o tuo pačiu ir sumažino savo atsilikimą iki trijų taškų. Vis tik, kėlinuko pabaiga priklausė svečių komandai. Jie pataikė dar du tritaškius ir susigrąžino turėtą devynių taškų atotrūkį. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 11:20. Antrąjį kėlinuką KK „Kauno partizanai“ pradėjo dviem taikliais dvitaškiais bei kiek sumažino varžovų pranašumą. Tačiau tada BC „BOOM“ ekipa smeigė tris tolimus metimus paeiliui, o vėliau pridėjo ir dvitaškį bei taip įgavo jau solidų dviženklį pranašumą. Prieš pasibaigiant pirmajai rungtynių pusei, šeimininkams dar pavyko kiek sumažinti atsilikimą, o rezultatas po pirmųjų dviejų kėlinukų buvo 20:33.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo gan rezultatyviai ir produktyviai. Komandoms pagaliau pavyko kiek dažniau užpulti vieni kitų krepšius, o tuo pačiu jos žaidė gan apylygiai. Kėlinukui įpusėjus, svečiai pasinaudojo proga ir spurtavo 13:0, taip padidindami savo atotrūkį jau iki beveik 30-ties taškų. Galiausiai, prieš pat kėlinio pabaigą BC „BOOM“ ekipai pavyko peržengti šią ribą, o po trijų kėlinukų rezultatas buvo 37:68. Ketvirtasis kėlinys beliko tik formulumas. Kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkai, tačiau tuomet dešimt taškų be atsako pelnė BC „BOOM“ ekipa ir jų pranašumas jau siekė 39 taškus. Galiausiai komandos užbaigė formulumas sužaisdamos apylygiai, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 54:90.

L.Gudaitis (BC „BOOM“):
„Šiandien buvau nusiteikęs, kad komanda sužaistų nuo pirmų iki paskutinių sekundžių energingai, intensyviai tiek gynyboje, tiek ir puolime. Prieš varžybas išdėsčiau savo norus, džiaugiuosi, kad vyrai visą tai įgyvendino ir tikrai pasiekėme šaunią pergalę“.

A.Sukovas (KK „Kauno partizanai“):
„Nesiklijavo gynyba. Negrįždavome laiku į gynybą. Vienas žmogus praleidžia savo dengiamąjį. Rotacija nebuvo tokia, kokia turėtų būti – varžovai atlieka perdavimus ir meta laisvi metimus. Šiandien jie pataikė „nesveikai“ gerai. Galbūt įtakos padarė ir tai, kad kai kurie žaidėjai atėjo nenusiteikę rungtynėms, galbūt jau pralaimėję… Užmėtė tiesiog mus“.

KK „Kauno partizanai“: Donatas Petrauskas – 19 tšk., Matas Puotkalis – 10 tšk., Edvinas Zaurys – 9 tšk.

BC „BOOM“: Artūras Lencevičius – 24 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Žygimantas Baginskas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Ovidijus Stropus – 14 tšk., Valentinas Pupšys – 12 tšk.

BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)BC „BOOM“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kėdainių“ ekipa. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:06 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)Sėkmingo trečio kėlinio dėka BC „BOOM“ įveikė Jonavos LSK „Technoerą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:41 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)Puikiai startavę BC „Boom“ krepšininkai atlaikė Jonavos LSK „Technoeros“ šturmą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:31 val.)BC „BOOM“ eliminavo BC „Gazuotą pieną“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 07:55 val.)