KK „Kauno partizanai“ vs Dumblas (66:62)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 21 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Ketvirtą kėlinį geriau sužaidę KK „Kauno partizanai“ išlygino serijos rezultatą

2016 kovo 21 d., Pirmadienis, 23:17 val., peržiūros: 1165

Pirmadienį, kovo 21 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos KK „Kauno partizanų“ ir svečių „Dumblo“ ekipų. Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių žaidimas klostėsi lygiai, tačiau trečiame kėlinuke svečiams pavyko kiek atitrūkti. Nepaisant to, ketvirtą kėlinį žymiai geriau sužaidę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir pranašumą išlaikė iki pat susitikimo pabaigos, ko pasekoje ir šventė pergalę rezultatu 66:62 (16:16, 14:14, 14:19, 22:13).

Susitikimą kiek geriau pradėję „Dumblo“ krepšininkai iškart atitrūko, tačiau ilgai nesnaudę aikštės šeimininkai surengė spurtą 9:0, kurio dėka perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau abi ekipos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė devyni iš eilės „Dumblo“ taškai, leidę jiems susigrąžinti penkių taškų atotrūkį. Vis tik, KK „Kauno partizanai“, per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos, sugebėjo sužaisti sėkmingą atkarpą ir rezultatą išlyginti. 16:16.

Antrojo ketvirčio pradžioje ir vėl geriau atrodė svečių ekipos žaidėjai, kurie vėl šiek tiek atitrūko. „Dumblas“ iniciatyvą laikė maždaug iki kėlinuko vidurio, kada aikštės šeimininkai spurtavo 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau žaidimas ir vėl klostėsi apylygiai, abi komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau prieš ilgąją pertrauką keliais taškeliais daugiau sukrapštę „Dumblo“ krepšininkai rezultatą išlygino. 30:30.

Po ilgosios pertraukos poros taškų atotrūkį įgiję aikštės šeimininkai laikė jį kelias minutes, tačiau ilgai netrukus spurtą 0:10 surengę svečių žaidėjai perėmė iniciatyvą į savo rankas bei įgijo aštuonių taškų pranašumą. Nepaisant to, trečiojo kėlinuko pabaigoje savo komandą į priekį truktelėjęs E. Bliudžius sumažino KK „Kauno partizanų“ atsilikimą iki penkių taškų. 44:49.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje jautį už ragų griebę aikštės šeimininkai iškart spurtavo nei perėmė iniciatyvą įgydami minimalią persvarą. Kiek vėliau pirmaujanti komanda dar keitėsi ne vieną kartą. Po taiklaus M. Akramo tolimo šūvio šeimininkai kiek sutvirtino savo pozicijas kovoje dėl pergalės, tačiau čia pat svečiams pavyko rezultatą išlyginti. Vis tik, rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę aikštės šeimininkai sugebėjo realizuoti baudų metimus bei pasiekti pergalę rezultatu 66:62.

Po šios pergalės KK „Kauno partizanai“ išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą, ko pasekoje bus žaidžiamos lemiamos trečiosios rungtynės.

Po pralaimėtų rungtynių „Dumblo“ treneris Vincas Pilipaitis kalbėjo: „Palyginus tai, kiek jų susirinko, mes turėjome žaisti ne lygiai, o taip, kad būtų plius dešimt, plius penkiolika taškų. Tiesiog gavosi taip, kad nepaėjo žaidimas, bet turime aikštės pranašumą ir kitose pasiimsime“.

KK „Kauno partizanai“: Ernestas Bliudžius – 19 tšk., Donatas Petrauskas – 15 tšk., Mantas Akramas – 13 tšk.

„Dumblas“: Paulius Žekonis – 18 tšk., Lukas Steikūnas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Bulotas – 13 tšk.

KK „Kauno Partizanai“ išliko nenugalėti (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:33 val.)Visas rungtynes pirmavę KK „Kauno partizanai“ pasiekė pergalę (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:06 val.)Antroje rungtynių pusėje strigti pradėję KK „Kauno partizanai“ patyrė nesėkmę (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 20:20 val.)KK „Kauno partizanai“ iškovojo triuškinančią pergalę (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 22:32 val.)Puikiai kamuoliu dalinęsi „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai nugalėjo KK „Kauno partizanai“ komandą (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:41 val.)„R2P Sport – S/M“ po ilgosios pertraukos sutriuškino KK „Kauno partizanus“ (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 23:17 val.)Antrame kėlinyje atitrūkusi Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai susidorojo su KK „Kauno partizanais“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:27 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė pergalę, tačiau kovą dėl medalių tęsia KK „Kauno partizanai“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 01:26 val.)KK „Kauno partizanai“ šešioliktfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:14 val.)