ASU vs Randeris (71:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 14 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

G. Šreiberio metimas padovanojo pergalę „ASU“

2016 sausio 14 d., Ketvirtadienis, 23:22 val., peržiūros: 893

Sausio 14 dieną, 18:45 val., A.Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „ASU“ (šeimininkai) ir „Randeris“ (svečiai). Rungtynės buvo labai permainingos, ne kartą keitėsi pirmaujanti komanda, o ketvirtojo kėlinuko pradžioje „ASU“ turėjo net 12 taškų persvarą ir atrodė, kad jie yra arčiau pergalės. Vis tik „Randeris“ sugebėjo atsitiesti ir einant paskutinėms rungtynių sekundėms rezultatas vėl buvo lygus, tačiau čia pat visas svečių viltis nubraukė tikslus G. Šreiberio prasiveržimas, o per likusias 3 sekundas „Randeris“ nebesugebėjo atsakyti ir pergalė atiteko „ASU“ ekipai 71:69.

Rungtynių pirmoji dalis buvo labai permaininga, ne kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, o abi komandos rungntyniavo gana chaotiškai, žaidėjai dažnai pramesdavo iš patogių padėčių, neišvengė ir apmaudžių klaidų. Pats žaidimas buvo gana nerezultatyvus, žaidėjai po gerai sužaistų atkarpų staiga papuldavo į duobes ir nei viena komanda taip ir nerado sėkmingo žaidimo modelio. Iki pat ilgosios pertraukos ekipos rungtyniavo banguotai ir tik nedidelis pranašumas buvo šeimininkų pusėje 31:28.

Antroje rungtynių dalyje „ASU“ komanda išnaudojo savo ūgio pranašumą, sėkminga kova po krepšiais ir ilgesnis suolelis leido nutolti. Tiesa, prie jų persvaros prisidėjo ir varžovai, kuriems buvo sunku prisitaikyti prie teisėjų leidžiamo gana kieto, kontaktinio žaidimo. Skirtumas tarp komandų augo, kol galiausiai pasiekė rekordinę 12 taškų ribą. Atrodė, kad šeimininkai jau gali galvoti apie pergalę, bet L. Steponavičiaus vedami „Randerio“ žaidėjai sugebėjo atsitiesti ir sugražinti intrigą. Rungtynių pabaigoje rezultatas tapo lygus ir visai nedaug trūko, jog ekipoms būtų tekę žaisti pratęsimą. Bet „ASU“ komandos žaidėjas G.Šreiberis puikiu prasiveržimu išvedė savo ekipą į priekį, o per likusias 3 sekundes „Randeris“ nebesugebėjo išsigelbėti. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:69.

„ASU“:

„šiandien buvo tiesiog juoda diena visai komandai, laimėjome pirmąjį tarpusavio susitikimą, o dabar vos išsigelbėjome, tiesiog žaidėjams nesisekė viskas aikštėje, labai prastai pataikėme“.

ASU: Giedrius Šreiberis – 23 tšk., Marius Trumpickas – 15 tšk. (13 atk. kam.), Vaidotas Levanauskas – 10 tšk.

Randeris: Laimonas Steponavičius – 39 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Deividas Leonavičius – 16 tšk. (14 atk. kam.), Andrius Šalaševičius – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Užtikrintai žaidęs Veiverių „Amberis“ nugalėjo „ASU“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 00:48 val.)„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Po įtemptos kovos „VU KHF“ penketukas nugalėjo „ASU“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)Puikiai sužaidę antrą pusę, „Kaišiadorys“ nugalęjo „ASU“ (2015 spalio 23 d., penktadienis, 06:14 val.)„ASU“ iškovojo antrąją pergalę (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)„Asu“ po permainingos kovos nugalėjo „Randerį“ (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:14 val.)„Baltic Transline“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASU“ pranašumą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 16:59 val.)