Ryterna Group vs Lapės (59:44)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ nesunkiai susitvarkė su „Lapių“ ekipa

2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 23:52 val., peržiūros: 1267

Gruodžio 1 dieną, Kauno energijos sporto salėje, įvyko C lygos „ALTreklama“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir „Lapės“. Pirmam kėlinukui praėjus apylygiai, antrame šeimininkai įsibėgėjo ir pabėgę nuo varžovų, jų pasivyti nebeleido. „Ryterna Group“ laimėjo rezultatu (59 – 44).

Pirmą kėlinuką kiek geriau pradėjo svečiai, išsiveržę į priekį (2-6). Tačiau šeimininkai ilgi užnugaryje neliko. Pasiviję svečius ir persvėre rezultatą savo naudai, „Ryternos Group“ krepšininkai laimėjo pirmą kėlinuką rezultatu (12 – 10).

Būtent antrasis kėlinukas ir buvo lemtingas šiose rungtynėse. Būtent antrąjame kėlinuke, šeimininkai visiškai apžaidė savo varžovus. Nors praėjus pirmoms kėlinuko minutėms, svečiai netgi buvo išsiveržę į priekį (16-17), tačiau tada šeimininkai spurtavo (13-2) ir ilgosios pertraukos metu jau turėjo 11 taškų pranašumą (30 – 19).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai tempo nelėtino. Kėlinuką jie pradėjo kur kas geriau nei varžovai. Tam labai didžiulę įtaką turėjo atkovotų kamuolių skaičius. „Ryterna Group“ trečiajame kėlinuke kovą dėl atkovotų kamuolių laimėjo net 18-5. Tačiau prasto pataikymo dėka, laimėjo šį kėlinuką minimalia persvara. Rezultatas po trijų kėlinių buvo (44 – 32).

Paskutinis kėlinukas nieko pernelyg nepakeitė. Nors svečiai ir buvo sumažinę deficitą iki vienženklio, tačiau antrą kėlinuko pusę vėl kiek geriau sužaidę „Ryternos“ krepšininkai nesunkiai susitvarkė, su varžovais ir laimėjo šias rungtynes 15 taškų persvara (59 – 44).

Ryterna Group: Antanas Silvestravičius – 16 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Andriušaitis – 16 tšk., Darius Karosas – 10 tšk. (12 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Lapės: Darius Jegorovas – 12 tšk., Mindaugas Alekna – 7 tšk., Tadas Petkevičius – 6 tšk.

„Ryterna Group“ treneris J.Mozerskis:

„išnaudojom aukštus žmones, atkovojom žymiai daugiau kamuolių, ir iš ko krepšio suvertėm viską. Tai tiek.“

„Lapių“ ekipos žaidėjas M.Alekna:

„Kaip visada, laiko. Kol išvargintume priešininkus, kad būtų galima kažką padaryt. Vistiek jū ten buvo 7 ar 8. Tiesiog, žaidėm atsipalaidavę..“

„Akademija“ nesunkiai susitvarkė su „Ryterna group“ ekipa (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:42 val.)„Ryterna Gruop“ vos neprisižaidė prieš „Lapių“ ekipą (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Compensa“ nesunkiai įveikė „Lapių“ komandą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„VU KHF“ neturėjo vargo su „Lapių“ komanda (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 18:23 val.)„OnRoll“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Ryterna Group“ krepšininkais (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:10 val.)„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu (2016 kovo 01 d., antradienis, 23:31 val.)„Compensa“ užtikrintai įveikė „Lapes“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ nugalėjo „OnRoll“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:30 val.)