Ragai vs VU KHF (72:66)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Ragų“ penketukas atsilaikė prieš „VU KHF“ krepšininkus

2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 22:37 val., peržiūros: 1260

Lapkričio 23 dieną, 20:00 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Ragai“ (šeimininkai) ir „VU KHF“ (svečiai). Į rungtynes „Ragai“ susirinko vos penkiese ir jau nuo rungtynių pradžios atsidūrė besivejančių vaidmenyje. Vis tik puiki antrojo kėlinuko pabaiga „Ragams“ leido pasivyti varžovus, o antroje rungtynių pusėje jiems pavyko ir pabėgti tolyn. „Ragai“ susikūrė maždaug 10 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat susitikimo pabaigos 72:66.

Rungtynių pradžioje „VU KHF“ krepšininkai labai nesunkiai nutolo, jų žaidimas buvo gana paprastas, bet efektyvus ir jau pirmojo kėlinuko metu komandas skyrė 8 taškai. „Ragų“ komandos bėdos nesibaigė ir antrojo kėlinuko metu, kuomet atsilikimas šoktelėjo iki 10 taškų. Bet ties šiuo momentu „Ragai“ suprato, kad taupyti jėgų nėra tikslo ir daugiausia tolimų metimų dėka sugebėjo spurtuoti. Dar kelios greitos atakos ir prasidedant ilgajai pertraukai „Ragai“ turėjo tik 1 taškelio deficitą 39:40.

Po ilgosios pertraukos „Ragai"“ surengė spurtą 11:0 ir vėl puikiai pataikydami iš toli sugebėjo patys pasiekti 10 taškų pranašumą. „VU KHF“ komanda paprašė pertraukėlės ir stabilizavo padėtį aikštelėje. Skirtumas nustojo augęs, bet „VU KHF“ ekipai niekaip nepavyko priartėti, nes varžovai vis išlaikė saugią distanciją. Laikas bėgo, o skirtumas buvo tarsi įkaltas ir į kiekvieną „VU KHF“ komandos sėkmingą ataką varžovai atsakydavo taip pat sėkmingai. „Ragai“ jautėsi užtikrintai, krepšininkai neturėjo problemų dėl nuovargio ar pražangų, tad žaidėjai tvirtu žingsniu artėjo pergalės link. „VU KHF“ bent jau simboliškai pabandė naudoti pražangų taktiką paskutinę minutę, bet išsigelbėti jau buvo vėlu. „Ragai“ atsilaikė ir laimėjo susitikimą rezultatu 72:66.

Ragai: Justas Bagurskis – 25 tšk., Lukas Marčiulionis – 17 tšk., Mantas Tinginys – 14 tšk.

VU KHF: Aurimas Kiveris – 29 tšk. (10 atk. kam.), Gintaras Sabas – 16 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Marius Lukauskas – 7 tšk.

Kovoje iki pat pabaigos stipresni buvo „VU KHF“ krepšininkai (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 18:36 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „VU KHF“ krepšininkai išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 18:02 val.)Po įtemptos kovos „VU KHF“ penketukas nugalėjo „ASU“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Ragai“ po sunkios kovos palaužė United ‒ „Alta transportas“ ekipą. (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Ragai“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 16:43 val.)„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 08:53 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nušlavė „VU KHF“ ir pateko į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:23 val.)