Compensa vs Lapės (74:52)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Compensa“ užtikrintai įveikė „Lapes“

2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 1476

Pirmadienį, gruodžio 21 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Compensos“ ir svečių „Lapių“ ekipų. Susitikimo pradžioje kiek geriau atrodė svečių ekipos krepšininkai, kurie po pirmojo kėlinuko turėjo trijų taškų pranašumą, tačiau jau antrojo ketvirčio pradžios spurtavę aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo trylikos taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos ir toliau žymiai geriau atrodę „Compensos“ krepšininkai tik didino atotrūkį, ko pasekoje pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 74:52 (14:17, 26:10, 15:16, 19:9).

Rungtynės prasidėjo keliais iš eilės sėkmingais „Lapių“ išpuoliais, kurių dėka jiems pavyko įgyti keleto taškų pranašumą, tačiau ilgai nesnaudę aikštės šeimininkai sužaidė rezultatyvią atkarpą ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau žaidimas išsilygino, tačiau iš toli pataikęs T.Petkevičius suteikė svečių ekipai trijų taškų pranašumą, kurį „Lapės“ išlaikė iki pat pirmojo ketvirčio pabaigos. 14:17.

Antrąjį kėlinuką aikštės šeimininkai pradėjo spurtu 9:0, kurio dėka jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai bei įgyti šešių taškų pranašumą. Kiek vėliau atsibudę „Lapių“ žaidėjai pelnė kelis taškus iš eilės ir nežymiai sušvelnino atsilikimą. Įpusėjus ketvirčiui M. Alekna smeigė du tolimus metimus, kurių dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo, tačiau iškart po to sekė „Compensos“ spurtas 12:0, kurio dėka jų pranašumas šoktelėjo iki trylikos taškų. 40:27.

Po ilgosios pertraukos ir vėl geriau startavę „Compensos“ krepšininkai padidino atotrūkį iki septyniolikos taškų. Nesutrikę svečių ekipos žaidėjai pademonstravo savo toliašaudės artilerijos galimybes ir smeigę tris tolimus metimus iš eilės sumažino savo deficitą iki aštuonių taškų. Po paprašytos minutės pertraukėlės aikštės šeimininkai ir vėl atsigavo bei per likusį laiką susigrąžino dviženklę persvarą. 55:43.

Kaip jau buvo įprasta, ketvirtą kėlinuką geriau pradėjo „Compensa“ ir padidino skirtumą tarp komandų iki aštuoniolikos taškų. Kiek vėliau, penkis taškus iš eilės surinkęs A.Žvirblis kiek sušvelnino „Lapių“ atsilikimą, tačiau šįkart atsipalaiduoti nesiruošę aikštės šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir įgijo 23-ijų taškų pranašumą bei galutinai palaidojo svečių viltis iškovoti pergalę. Per likusį laiką stebuklų neįvyko ir nesudėtingą pergalę šventė „Compensa“. 74:52.

„Compensa“: Justas Medekšas – 21 tšk. (11 atk. kam.), Merūnas Visockis – 10 tšk. (7 rezult. perd.), Martynas Siriūnaitis – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Lapės“: Mindaugas Alekna – 19 tšk., Antanas Žvirblis – 12 tšk. (12 atk. kam.), Darius Jegorovas – 6 tšk. (5 rezult. perd.)

„Compensa“ nesunkiai įveikė „Lapių“ komandą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Compensa“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 00:19 val.)Veiverių „Amberis“ nugalėjo „Lapės“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Compensa“ pranoko „Ryterną Group“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:28 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai susitvarkė su „Lapių“ ekipa (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:52 val.)Po permainingos kovos „OnRoll“ kiek netikėtai įveikė „Compensa“ komandą (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Lapės“ gana nelengvai įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:45 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:24 val.)