Kleboniškio „Vilkai“ vs Lituanica (39:81)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 22 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Kleboniškio „Vilkai“ nepasipriešino „Lituanica“

2015 gruodžio 22 d., Antradienis, 23:36 val., peržiūros: 1177

Gruodžio 22 dieną, antradienį, S. Lozoraičio vidurinėje mokykloje, vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo mažosios taurės P pogrupio komandos, lyderio pozicija užimanti „Lituanica“ (4/1) ir namuose žaidusi Kleboniškio „Vilkų“ komanda. Kažkiek priešinusi „Vilkų“ ekipa, toliau nebegalėjo atlaikyti „Lituanicos“ spaudimo ir turėjo pripažinti svečių pranašumą. Rungtynės baigėsi įspūdinga „Lituanicos“ persvara – 39:81.

„Lituanica“ iškart spurtavo rungtynių pradžioje ir pradėjo rungtynes – 0:7. Į tai atsakė penkis taškus pataikę Kleboniškio „Vilkų“ žaidėjai. Šeimininkų žaidėjo D. Rumšio tritaškis išvedė „Vilkus“ į priekį minimaliu skirtumu – 10:9. Įpusėjus kėlinukui nei viena komanda neturėjo jokio pranašumo, rezultatas buvo – 10:10. Toliau sekė B. Narbuto taiklus dvitaškis ir šeimininkai vėl buvo priekyje. Tuomet svečiai vėl iniciavo spurtą 0:7 ir baigiantis kėlinukui turėjo solidžia septynių taškų persvarą – 13:20.

Antrajame kėlinuke prasidėjo „Lituanicos“ komandos dominavimas. Praėjus minutei B.Narbutas dar pataikė tritaškį ir aptirpdė skirtumą iki keturių, tačiau tada prasidėjo šeimininkų krepšio bombardavimas. Spurtuodami 0:10 svečiai jau turėjo solidžia šešiolikos taškų persvarą – 15:31. Įpusėjus kėlinukui komandas jau skyrė dvidešimt taškų skirtumas ir rungtynės kaip ir buvo baigtos. Po dviejų kėlinukų rezultatas buvo – 23:43.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Svečiai skriete skriejo į varžovų aikštės pusę ir sugebėjo įmesti net dvidešimt šešis taškus greitomis atakomis. Tuo tarpu „Vilkai“ surinko du. „Lituanica“ smaginosi ir varžovų baudos aikštelėje ir kartodami metimus, krovėsi vis didesnę persvarą sau. Įpusėjus kėlinukui rezultatas jau buvo – 34:57. Po taiklių G. Šuklevičiaus ir D. Kvitkos metimų „Lituanica“ baigiantis kėlinukui laiminėjo – 36:62.

Paskutinsi ketvirtis buvo tik formalumas. Viso labo tris taškus per kėlinį įmetę Kleboniškio „Vilkai“ negalėjo nieko padaryti per paskutines dešimt minučių ir pralaimėjo kėlinuką rezultatu – 3:19. Šeimininkai pajautė nuovargį ir sunkiai stovėjo ant kojų gynyboje, o „Lituanicos“ žaidėjai ir toliau daužė varžovus lyg šlapiu skuduru. Rungtynės baigėsi triuškinančia „Lituanicos“ pergale rezultatu – 39:81.

Remigijus Kuncevičius Kleboniškio „Vilkai“:

„varžovai buvo matomai stipresni, negalėjome nieko padaryti tiek puolime, tiek gynyboje, taip pat jautėsi nuovargio faktorius, stengsimės gerinti žaidimą tolimesnėse rungtynėse“

Naudingiausi žaidėjai:

Kleboniškio „Vilkai“: Benas Narbutas – 14 tšk., Donatas Rumšys – 6 tšk., Marius Geštautas – 4 tšk.

Lituanica: Dmitrij Kvitka – 16 tšk., Andrius Okulič-Kazarinas – 16 tšk., Gediminas Šuklevičius – 16 tšk., Ignas Flenderis – 13 tšk.

Kleboniškio „Vilkai“ nepasipriešino „Randeriui“ (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 11:39 val.)„ASU“ pasiekė revanšą prieš „Lituanicą“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Ragai“ atkrintamasias pradėjo įveikdami „Lituanicą“ (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)BC „Gazuotas pienas“ pranoko „Lituanicos“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)Įtemptame mače „Nebajeris“ palaužė „Lituanicą“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:34 val.)Prastai krepšį atakavę ir daug kartų klydę Kleboniškio „Vilkai“ nusileido A. S. K. „Persvara“ ekipai (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 03:01 val.)Nebajeris susitvarkė su Kleboniškio „Vilkais“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Kauno Rami“ po permainingos kovos palaužė „Lituanica“ ekipą. (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Puikiai startavusi „Lituanica“ pranoko „MRU VSF“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)MRU VSF nepaliko vilčių Kleboniškio „Vilkams“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:20 val.)