Resmila & SmeliavimoDarbai.lt vs ICE (40:74)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 05 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ iškovojo trečią pergalę iš eilės

2015 lapkričio 05 d., Ketvirtadienis, 22:18 val., peržiūros: 1100

Ketvirtadienį, lapkričio 5 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko C grupės žemutinėje lentelės dalyje esanti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (0-2) ekipa ir vieni grupės lyderių „ICE“ (2-0).

Pirmoje pirmo ketvirčio pusėje komandoms sunkiai sekėsi rasti kelius priešininkų krepšio link. Sužaidus 6 minutes pirmajame kėlinuke 5:2 pirmavo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ komanda. Tačiau antrąją kėlinuko pusę tvirčiau sužaidę rungtynių favorito vardą turėję „ICE“ krepšininkai laimėjo ketvirtį 9:10.

Antrasis kėlinukas prasidėjo svečių spurtu ir po taiklaus tritaškio A. Kurausko metimo „ICE“ įgijo dviženklį pranašumą 11:22. Kėlinuko antrojoje pusėje aiškią žaidybinę persvarą turėjo svečiai, laimėję pirmą rungtynių pusę dvigubu rezultatu 17:34.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo analogiškai pirmajam, komandoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o „ICE“ pirmuosius taškus kėlinuke pavyko pelnyti sužaidus daugiau kaip keturias minutes. Tiesa, „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ buvo įmetusi taip pat viso labo tik tris taškus. Antroje kėlinuko pusėje įsisiautėjo „ICE“ snaiperiai. Paskutinę kėlinio minutę pataikyti du A. Kurausko tolimi šūviai leido „ICE“ pabėgti 29:53.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, abi komandos žaidė atsipalaidavusios, kadangi rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus. Galutinis rungtynių rezultatas 40:74 „ICE“ komandos naudai. Tai buvo trečioji iš eilės šios komandos pergalė lygoje, tuo tarpu „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ pralaimėjo trečią sykį iš eilės.

„Neapsigynėte nuo varžovų tritaškių metimų, ar tai buvo pagrindinė pralaimėjimo priežastis?“ – buvo paklaustas „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ komandos treneris R.Vaitasius: „jie visi labai greiti ir puikiai mėto, mes stengėmės gintis tiek zonine gynyba, tiek asmeniškai, bet jie labai gerai juda, sieneles pasistato, nespėjome apsiginti, tikrai gerai žaidė, stiprūs varžovai“.

„Lengvai įveikėte savo varžovus, tačiau pirmo kėlinuko keturios minutės, taip pat ir trečio ketvirčio pirmos keturios minutės, be taškų. Kokios to priežastys?“. „ICE“ komandos treneris T.Jonkus: „pirmiausia, labai nepataikėm laisvų metimų savų, kažkaip net keista, visvien kad ir žaidžiam formaliai išvykoje, bet vis dėl to, savo salėje žaidėme. Mes irgi žaidžiame šitoje salėje, net keista, kad nepataikė kas pradėjo rungtynes, bet šiaip nebloga visai buvo gynyba, kas leido bent jau neleisti pabėgti varžovui pirmame kėlinyje, o vėliau, kai jau pradėjome pataikyti savo metimus, greitai užpulti, ir gavosi toks rezultatas“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Resmila & SmeliavimoDarbai.lt: Gintaras Petrauskas – 12 tšk., Martynas Šiukščius – 8 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 7 tšk.

ICE: Airidas Kurauskas – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Ernestas Ramanauskas – 12 tšk., Laurynas Miščikas – 9 tšk.

„Ryterna group“ iškovojo 5 pergalę iš eilės (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:51 val.)„ICE“ pasiekė triuškinamą pergalę (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 19:46 val.)A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Lapės“ į savo sąskaitą įsirašė pirmą pergalę (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)„ICE“ „C“ lygos pirmenybes pradėjo solidžia pergale (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 00:34 val.)„ICE“ nepasigailėjo „Savų“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 05:59 val.)„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje ‒ sunki „Ice“ pergalė (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)