Ryterna Group vs Nebajeris (57:74)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 27 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Nebajeris“ ketvirtajame kėlinyje palaužė savo varžovus

2015 spalio 28 d., Trečiadienis, 01:46 val., peržiūros: 1021

Antradienį, spalio 28 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Ryterna Group“ ir „Nebajeris“ komandų. Permainingose rungtynėse, geriau atrodė svečių ekipa, kuri ketvirtajame kėlinyje atrodė labiau susikaupusi ir rodė didesnį norą laimėti.

Rungtynės prasidėjo kiek geresniu „Nebajerio“ ekipos žaidimu, kurie įgijo aštuonių taškų pranašumą. Visgi, kėlinio pabaigoje, šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 18:20. Antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti svečių ekipos pranašumas. Jie pakankamai gerai puolė bei gynėsi. Įgavę dviženklį pranašumą, jie jį išlaikė iki pat pirmosios rungtynių pusės pabaigos – 27:40. Trečiajame kėlinyje „Ryterna Group“ ekipa pradėjo žaisti panašiai, kaip ir pirmajame kėlinyje, tik šįkart su dar geresne gynyba. Jie geriau pradėjo kėlinuką ir netrukus sumažino atsilikimą iki vienženklio. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką, tad po trijų kėlinių komandas skyrė šeši taškai – 47:53. Lemiamame rungtynių kėlinyje šeimininkai jau nebedemonstravo to žaidimo, kurį demonstravo trečiajame kėlinyje. Žaidėjai labiau ėmė žaisti individualiai, o ne komandiškai. Tuo pasinaudojo „Nebajerio“ ekipa. Jie pataikė du tolimus metimus ir įmetė dar kelis svarbius dvitaškius ir vėl nutolo nuo savo varžovų. Likusį rungtynių laiką komandos sužaidė apylygiai, tad galutinis rungtynių rezultatas 57:74, svečių naudai.

Mindaugas Ežerskis („Nebajeris“):
„Šiaip turėjo būti lengva pergalė, bet pergalė buvo aplaistyta krauju, deja. Manau, kad buvom pranašesni greičiu, priekinė linija mūsų stipresnė turėjo būti. Dar patys nerandam savo žaidimo, tai ir pergalė buvo tokia. Pergalė yra pergalė, o žaidimas kol kas dar nepergalingas, bet geriau taip laimėti, negu gražiai pralaimėti.“

Ryterna Group: Antanas Silvestravičius – 14 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Andriušaitis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Giedraitis – 8 tšk.

Nebajeris: Robertas Petrolis – 16 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Krūvelis – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Ežerskis – 12 tšk., Rytis Sadauskas – 11 tšk.

„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Ryterna Group ketvirtajame kėlinyje palaužė BK Centre ‒ 2 (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:37 val.)„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 02:29 val.)Po ilgosios pertraukos sušlubavęs „Nebajeris“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Nebajeris“ minimaliu skirtumu įveikė „Akademija“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 13:29 val.)„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Įtemptame mače „Nebajeris“ palaužė „Lituanicą“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:34 val.)„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)