Green Death vs MRU VSF (53:58)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„MRU VSF“ įgijo penkių taškų persvarą prieš antrąsiais runtynes su „Green Death“

2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 22:20 val., peržiūros: 1253

Pirmadienį, vasario 29 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, Mažosios taurės pirmosios šešioliktfinalio rungtynės, tarp vietos „Green Death“ ir svečių „MRU VSF“ ekipų. Grupių varžybose „Green Death“ pergalių ir pralaimėjimų santykis buvo 11-7, tuo tarpu svečiai pralaimėję buvo daugiau kartų nei džiaugęsi pergale 8-10. Visgi, atkrintamosiose varžybose viskas prasideda iš naujo.

Per pirmas septynias rungtynių minutes aikštelės šeimininkų puolimas buvo tuščias, kuo puikiai naudojosi „MRU VSF“ ekipa, vedina E. Vainos ir pabėgusi į priekį 0:12. Visgi, kėlinuko pabaigoje „Green Death“ krepšininkams pavyko įmesti penkis taškus, apsiginti ir po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 5:12.

Antrame kėlinyje į savo rankas visas šeimininkų žaidimo gijas paėmė P.Aleksonis, kurio taiklūs metimai ir puikus žaidimas leido „Green Death“ surengti spurtą ir likus kelioms minutėms iki ketvirčio pabaigos įgyti devynių taškų pranašumą 28:19. Kėlinuko pabaigoje į šeimininkų lyderio rezultatyvias atakas, „MRU VSF“ lyderis E.Vaina taip pat atsakė taikliais metimais, kurie padėjo sumažinti šeimininkų persvarą iki 30:25.

Nors ir įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Green Death“ vis dar pirmavo 38:31, tačiau prieš P. Aleksonį taikytas spaudimas ir asmeninė aktyvi gynyba išmušė šeimininkus iš vėžių. Antra kėlinuko pusė šeimininkams buvo visiškai tuščia, o svečiai, puikiai sužaidusio E. Vainos dėka persverė rungtynių rezultatą savo ekipos naudai 38:42.

Ketvirtajame kėlinuke M. Čižo taiklūs metimai neleido „MRU VSF“ ekipai toliau pabėgti, tačiau šiame ketvirtyje pritrūko jo komandos draugų paramos. „MRU VSF“ išlaikė trapią persvarą iki pat rungtynių pabaigos ir prieš antrąsias rungtynes įgijo penkių taškų pranašumą, šias rungtynes laimėdami 53:58.

Po rungtynių „MRU VSF“ žaidėjas I.Čerepenikovas kalbėjo: „mes nesitikėjom, kad bus tokios sunkios rungtynės. Aišku, tai atkrintamosios. Mus iš pradžių nuvertino tas rašytojas, kuris parašė straipsnį, sakė, kad mums jokių vilčių nėra, bet kaip matot, rezultatas rodo savo“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Green Death: Petras Aleksonis – 25 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Čižas – 19 tšk., Valdas Valksmanas – 4 tšk. (12 atk. kam.)

MRU VSF: Edvinas Vaina – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Orestas Margelis – 16 tšk., Tomas Bogušis – 8 tšk.

„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)MRU VSF laimėjo pirmąsias rungtynes 2 etape. (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)MRU VSF iškovojo sunkią pergalę prieš Nebajeris (2016 vasario 02 d., antradienis, 05:11 val.)„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 08:01 val.)Net 19 taškų deficitą panaikinę „KMAIK“ krepšininkai sugebėjo palaužti „Green Death“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Laipsnių“ penketukas įtikinamai įveikė „Green Death“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)MRU VSF rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „OnRoll“ ekipa (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:07 val.)„MRU VSF“ po pratęsimo įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 21:55 val.)Antroje pusėje „Randeris“ neprilygo „Green Death“ (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:10 val.)Antroje rungtynių pusėje „MRU VSF“ turėjo pripažinti A.S.K.Persvara pranašumą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:58 val.)