BC „Gazuotas pienas“ vs Buritus (72:60)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 19:55 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos.

2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 23:14 val., peržiūros: 1709

Pirmadienį, gruodžio 21 dieną, Dainavos pagrindinėje mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę BC "Gazuotas pienas" ir svečių teisėmis žaidę "Buritus" ekipa. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Buritus" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (17:21). Antrasis kėlinys geriau susiklostė BC "Gazuotas pienas" ekipai, kuriai pavyko persverti rezultatą – (34:32). Trečiasis kėlinys vėl geriau susiklostė šeimininkų ekipai, kuriai pavyko skirtumą padvigubinti – (51:47). Ketvirtame kėlinyje svečiai palūžo, leido šeimininkams atitrūkti ir rungtynės baigėsi rezultatu – (72:60).

Pirmasis kėlinys prasidėjo BC "Gazuotas pienas" ekipos 7 pelnytais taškais iš eilės, vėliau savo pirmuosius 14 taškų iš eilės pelnė "Buritus" ekipa ir sužaidus 6 minutes rezultatas buvo – (7:14). Per likusį laiką komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis, šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (17:21).

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėtą atkarpa – (9:3), po kurios pirmaujanti ekipa pasikeitė – (26:24). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko vėl persverti rezultatą – (26:29). Antroje kėlinio dalyje komandos vėl ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, po kurių kėlinį šie tiek geriau pavyko užbaigti BC "Gazuotas pienas" ekipai ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (34:32).

Trečią kėlinį laimėtą atkarpa – (3:8) pradėjo "Buritus" ekipa, kuriai sužaidus 2 minutes pavyko vėl persverti rezultatą – (37:39). Netrukus šeimininkai pelnė 6 taškus iš eilės ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (43:39). Kėliniui baiginėjantis komandos dar po kartą apsikeitė pirmaujančios ekipos vaidmeniu ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (51:47).

Ketvirtasis kėlinys kiek netikėtai prasidėjo šeimininkų laimėtą atkarpa – (13:3), po kurios pirmą kartą rungtynėse komandas skyrė dviženklis taškų skaičius – (64:50). Vėliau antroje kėlinio dalyje svečiai dar bandė mažinti atsilikimą, bet šeimininkai neketino taip lengvai atiduoti pergalės. Likus žaisti nepilną minutę komandas skyrė 7 taškai – (67:60). Per likusį laiką šeimininkai pelnė dar 5 taškus ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu – (72:60).

Po pralaimėtų rungtynių "Buritus" ekipos treneris kalbėjo: "Varžovai stiprus, žaidžia ne pirmus metus tokia pačia sudėtimi, keli žaidėjai tik keičiasi, o mes nauja komanda esame. Šiandieną pritrūko musų komandai patirties, rungtynių gale perdegėme. Viskas buvo gerai, bet pralošėme gale poros minučių atkarpą to ir tereikėjo, kad varžovai laimėtų,"

Po laimėtų rungtynių BC "Gazuotas pienas" ekipos treneris kalbėjo: "Pradžioje buvo sunku užpulti prieš varžovų susispaudusią gynybą, bandėme pavieniais veiksmais kažką daryti, tai kol Stankevičiui krito, tai pradžioje visai neblogai žaidėme, paskui kaip ir sustojome. Vėliau pasikalbėjome su vyrais ir nusprendėme žaisti komandiškai, to pasakoje po truputi didinome pranašumą."

BC „Gazuotas pienas“ (S): Mantas Stankevičius – 25 tšk. (12 atk. kam., 9 išpr. praž.), Karolis Kokoška – 17 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Čipas – 10 tšk.

Buritus: Jonas Snudaitis – 16 tšk., Vytautas Tirva – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Gediminas Vasiliauskas – 9 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinuke sutriuškino „United ‒ Alta transportą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „Gazuotas Pienas“ savo aikštėje po atkaklios kovos nusileido SK „Neveronys“ ekipai (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:00 val.)BC „Gazuotas pienas“ pranoko „Lituanicos“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su Kauno NTI-PN (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)BC „Gazuotas pienas“ sutriuškino negausiai susirinkusius varžovus (2016 vasario 02 d., antradienis, 01:28 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik antroje rungtynių pusėje nutolo nuo varžovų (2016 vasario 09 d., antradienis, 10:34 val.)