BuyPCgame.eu vs Kėdainiai (66:47)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“

2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 23:37 val., peržiūros: 1646

Pirmadienį, kovo 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės šešioliktfinalio rungtynės, tarp vietos „BuyPCgame.eu“ ir svečių „Kėdainių“ ekipų. Pirmą susitikimą 22 taškais laimėję „Kėdainiai“ rungtynes pradėjo atsipalaidavę, tačiau iškart varžovams į atlapus kibę aikštės šeimininkai nesiruošė pasiduoti be kovos. Antrame kėlinuke iniciatyvą perėmę „BuyPCgame.eu“ ekipos žaidėjai vėliau tik didino pranašumą, kuris išaugo iki dviženklio. Po ilgosios pertraukos ir toliau geriau žaidę šeimininkai padidino atotrūkį iki 24-ių taškų. Vis tik, paskutinėje rungtynių dalyje susiėmę svečiai sugebėjo kiek sumažinti deficitą ir neleisti priešininkams panaikinti pirmame susitikime įgyto 22-iejų taškų pranašumo. Nors pergale ir džiaugėsi šeimininkai, tačiau dėl taškų santykio į kitą etapą žengė „Kėdainiai“. 66:47 (15:20, 20:4, 21:10, 10:13).

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau vėliau „Kėdainius“ į priekį tempė L.Valuckas, kurio taiklių metimų dėka svečiai persvėrė rezultatą savo naudai. Ilgai netrukus „BuyPCgame.eu“ susigrąžino iniciatyvą, bet neilgam, nes čia pat spurtą 0:9 surengę „Kėdainių“ krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų. Pirmojo kėlinuko pabaigoje dar iš toli pataikyti suspėjęs J.Draudvila kiek sušvelnino deficitą. 15:20.

Antrą ketvirtį penkiais taškais iš eilės pradėję aikštės šeimininkai rezultatą iškart išlygino. Į tai „Kėdainiai“ atsakė vos vienu taikliu baudos metimu, po kurio sekė trys iš eilės taiklūs tolimi „BuyPCgame.eu“ ekipos metimai, suteikę jiems aštuonių taškų pranašumą. Atsakydamas į tai š toli pasižymėjo svečių įžaidėjas E.Daukša, tačiau per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios dar šešis taškus be atsako surinkę šeimininkai įgijo vienuolikos taškų persvarą. 35:24.

Po pertraukos dar šešis taškus surinkę „BuyPCgame.eu“ žaidėjai padidino savo atotrūkį iki septyniolikos taškų. Čia pat du tritaškius smeigę svečiai braukė deficitą iki vienuolikos taškų, tačiau ir toliau nesiruošę nusileisti aikštės šeimininkai surengė spurtą 11:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 22-iejų taškų. Reikiamą persvarą pasiekę aikštės šeimininkai dar buvo ją padidinę, tačiau prieš lemiamą kėlinį išsaugojo 22-iejų taškų atotrūkį. 56:34.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Kėdainiai“, suprasdami tokio didelio skirtumo reikšmę, iškart ėmė jį švelninti, tačiau kraujo skonį pajutę „BuyPCgame.eu“ ekipos krepšininkai ir vėl padidino atotrūkį iki 23-ijų taškų. Vis tik, bėgant laikui vis užtikrinčiau rungtyniauti pradėję svečiai sumažino atsilikimą iki septyniolikos taškų. Paskutinėmis sekundėmis aikštės šeimininkai dar bandė gelbėtis pataikydami iš toli, tačiau, nepaisant to, atsilaikyti sugebėję „Kėdainiai“ pralaimėjo devyniolikos taškų skirtumu, kas reiškė jų kelionę į aštuntfinalį. 66:47.

Po šių rungtynių tarpusavio taškų santykis buvo „Kėdainių“ pusėje, kas reiškia, jog jie keliauja į aštuntfinalį, kuriame jų jau laukia „Hidraulinės sistemos“.

Po rungtynių „Kėdainių“ ekipos kapitonas Kęstutis Zinkus kalbėjo: „Mums ši salė labai neparanki. Varžovai pradėjo spausti, o mes žaisti išėjome atsipalaidavę, galvojome, kad lengvai išlaikysime tuos įgytus 22 taškus, tačiau gavosi su dramomis. Gerai, pasiruošime rimtesnėms kovoms. Kitame etape lauki truputį grėsmingas varžovas („Hidraulinės sistemos“), bet mes jų šiemet dar nematėme, tai aikštelėje pasitikrinsime“.

„BuyPCgame.eu“: Justas Draudvila – 18 tšk., Domas Kondrotas – 12 tšk., Linas Plečkaitis – 12 tšk.

„Kėdainiai“: Egidijus Daukša – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Laurynas Valuckas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

„Kėdainiai“ išvykoje nesunkiai susidorojo su „BuyPCgame.eu“ ekipa (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Kėdainiai“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Buritus“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:12 val.)Įnirtingos kovos pratęsime triumfavo „BuyPCgame.eu“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:17 val.)„Grizlių“ penketukas neatsilaikė prieš „BuyPCgame.eu“ komandą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)Po įinirtingos kovos „Kėdainiai“ palaužė „BK Centre-2“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Gazuotą pieną“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:18 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ lengvai palaužė „BuyPCgame.eu“ komandos pasipriešinimą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 21:51 val.)