Green Death vs SK „Neveronys“ (51:66)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 19 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Geresnė antroji rungtynių dalis nulėmė SK „Neveronys“ pergalę

2015 spalio 19 d., Pirmadienis, 22:48 val., peržiūros: 1323

Spalio 19 dieną, 19:00 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Green Death“ (šeimininkai) ir SK „Neveronys“ (svečiai). Abi komandos sezono starte tikrai negalėjo pasigirti geru žaidimu, o krepšininkų pataikymas šį vakarą buvo labai prastas. Po lygios pirmosios rungtynių dalies SK „Neveronys“ sugebėjo nutolti ir trečiojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat pabaigos ir pasiekė gana lengvą pergalę rezultatu 51:66.

Rungtynių pradžioje abi komandos nors ir darė labai mažai klaidų, bet puldamos niekaip negalėjo sužaisti nors kiek rezultatyviau ir premesdavo vieną metimą po kito. Pats žaidimas vyko gana lygiai, nei vienai ekipai taip ir nepavyko pasiekti ženklesnio pranašumo, o krepšininkų taiklumas iš žaidimo apsistojo ties maždaug 20% riba. Iki pat ilgosios pertraukos didelių permainų neįvyko ir SK „Neveronys“ galėjo džiaugtis tik nedideliu pranašumu, na ir žinoma, puikia gynyba 23:28.

Antroje rungtynių dalyje abi komandos apsikeitė tolimų metimų serijomis, bet geras pataikymas tuoj pat baigėsi. Žaidimas vėl sulėtėjo, o „Green Death“ ekipos taikiklis visiškai nusimušė. SK „Neveronys“ nors ir sunkiai, bet sugebėjo rasti būdų pelnyti taškus, o viena kita greita ataka dar labiau pagyvino jų žaidimą. Skirtumas nepastebimai pasiekė 10 taškų ribą, bet vis nesustojo augęs. Galiausiai svečiai varžovus pribloškė tolimais metimais ir skirtumui pasiekus 19 taškų ribą, bet kokia intriga išnyko. SK „Neveronys“ komandai beliko sutvarkyti formalumus ir lengva pergalė jau buvo jų rankose 51:66.

Justinas Virbickas (SK „Neveronys“):

„sezonas ką tik prasidėjo ir turbūt pasakysiu tą patį ką ir daugelis komandų šiuo metu. Trūksta susižaidimo, krepšininkai dar nesupranta vienas kito, nors sužaidėme antroje pusėje geriau, bet dar toli iki mūsų žaidimo“.

Green Death: Mindaugas Čižas – 9 tšk., Igoris Konovalenko – 8 tšk., Petras Aleksonis – 8 tšk.

SK „Neveronys“: Evaldas Jurgaitis – 16 tšk. (11 atk. kam.), Erikas Rakickas – 10 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Žvirblis – 10 tšk.

Buritus antroje rungtynių dalyje subyrėjo prieš SK „Neveronys“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:50 val.)Puiki rungtynių pradžia nulėmė „Green Death“ komandos pergalę (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:17 val.)Grupės lyderių rungtynėse ‒ SK „Neveronių“ pergalė (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 00:03 val.)„Akademija“ rungtynių pabaigoje palaužė SK „Neveronis“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)Po pertraukos prabudę SK „Neveronys“ atėmė pergalę iš „Veiverių Amberio“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:02 val.)BC „Gazuotas Pienas“ savo aikštėje po atkaklios kovos nusileido SK „Neveronys“ ekipai (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:00 val.)Pogrupio autsaiderių ir lyderių akistatoje ‒ triuškinanti SK „Neveronių“ pergalė (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 23:28 val.)SK „Neveronys“ pusfinalį pradėjo pergale po pratęsimo (2016 balandžio 20 d., trečiadienis, 23:31 val.)