SK „Neveronys“ vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (86:59)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

SK „Neveronys“ buvo negailestingi Birštono SC ‒ „Olimpui“

2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 22:49 val., peržiūros: 1568

Sausio 4 dieną, 20:15 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitko „C“ lygos komandos SK „Neveronys“ (šeimininkai) ir Birštono SC ‒ „Olimpas“ (svečiai). Jau pirmomis minutėmis SK „Neveronys“ varžovams parodė, kad šiandien jie gali pergalės nesitikėti. Skirtumas augo su kiekviena minute ir rungtynėms įpusėjus šeimininkai pirmavo kone dvigubai. Birštono SC ‒ „Olimpas“ lygiai sužaidė tik ketvirtame kėlinuke, tačiau tai neišgelbėjo komandos nuo sutriuškinimo 86:59.

Pirmomis minutėmis SK „Neveronys“ varžovus pribloškė labai galingu žaidimu ir provokuojamos pražangos, bei greitos atakos leido nesunkiai nutolti (9:0). Nors vėliau Birštono SC ‒ „Olimpas“ sugebėjo išjudinti savo puolimą, bet skirtumas ir toliau augo, nepadėjo nei pertraukėlės, nei keitimai. Tuo tarpu šeimininkai turėjo vos vieną keitimą, bet tai nesutrugdė komandai ir toliau žaisti labai energingai ir efektyviai. Skirtumas augo ir jau buvo aišku, kad šiandien svečiai neišvengs skaudaus pralaimėjimo; Ilgoji pertrauka prasidėjo SK „Neveronys“ pirmaujant rezultatu 47:25.

Antroje rungtynių dalyje didelių permainų neįvyko, šeimininkai ir toliau puikiai jautėsi puolime, nors komanda kartais persistengdavo ir klaidų skaičius augo, bet puolimas vis dar buvo sunkiai sulaikomas ir vienu metu jie varžovus lenkė kone dvigubai (68:35). Birštono SC ‒ „Olimpas“ komanda savo šanso sulaukė tik ketvirtojo kėlinuko metu, kuomet pagaliau pavyko sužaisti lygiai su varžovaus. Tačiau šis kėlinukas tebuvo formalumas ir puiki pergalė jau buvo SK „Neveronys“ komandos rankose 86:59.

Evaldas Jurgaitis (SK „Neveronys“):

„abi komandos susirinko ne pilnų sudėčių, o mes sakyčiau esame stipresni indvidualiai, tai ir lėmė pergalę dideliu skirtumu“.

SK „Neveronys“: Ugnius Drulia – 24 tšk., Karolis Petkevičius – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Evaldas Jurgaitis – 14 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Aurimas Švelnys – 13 tšk. (8 rezult. perd.), Erikas Rakickas – 10 tšk. (13 atk. kam., 6 perimt. kam.)

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Justinas Tamošiūnas – 33 tšk., Tadas Miliūnas – 21 tšk., Kristupas Matuzonis – 3 tšk.

SK „Neveronys“ ketvirtfinalį pradėjo lengva pergale prieš Birštono SC ‒ „Olimpą“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Buritus“ gana nesunkiai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 23:19 val.)SK „Neveronys“ laimėjo ketvirtfinalio seriją prieš Birštono SC „Olimpas“ komandą. (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 00:20 val.)SK „Neveronys“ buvo neįkandamas riešutas „Laipsniams“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:11 val.)SK „Neveronys“ nugalėjo „Kėdainių“ ekipą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:56 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)SK „Neveronys“ pusfinalį pradėjo pergale po pratęsimo (2016 balandžio 20 d., trečiadienis, 23:31 val.)Pirmasis „VU KHF“ ir Birštono SC ‒ „Olimpo“ susitikimas baigėsi lygiosiomis (2016 vasario 27 d., šeštadienis, 20:23 val.)