BC „Ambi“ vs LejuoTransa (58:51)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ nugalėjo „LejuoTransa“ penketuką

2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 23:37 val., peržiūros: 1451

Pirmadienio vakarą VDU sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC „Ambi“ (šeimininkai) ir „LejuoTransa“ (svečiai). Jau pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai susikrovė saugų pranašumą, kur išsaugojo iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę, rezultatu – 58:51.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Abi komandos daug klydo ir po penkių minučių žaidimo „LejuoTransa“ pirmavo dviems taškais ( 2:4). Pirmieji savo krepšinį atrišo BC „Ambi“, kurie laimėjo antrąją pusę kėlinuko 10:0 ir po pirmo ketvirčio turėjo 8 taškų pranašumą – 12:4.

Antram ketvirčiui prasidėjus svečiai toliau niekaip neatrado savojo žaidimo ( 14:7). Abi komandos apsikeitė tolimais metimais, tačiau keletą greitų atakų užpuolė „LejuoTransa“ , kuri skirtumą sumažino iki 3 taškų ( 20:17). BC „Ambi“ sugebėjo atsitiesti ir per keletą minučių atstatė turėtą pranašumą ( 25:17). Likus žaisti apie dvi minutes abiejose komandose sekė nerezultatyvios atakos ir šeimininkai išsaugojo 8 taškų pranašumą – 27:19

Trečiam kėlinukui prasidėjus BC „Ambi“ pradėjo didinti pranašumą ataka po atakos ( 35:23), tačiau „LejuoTransa“ ekipai atsirišo tolimi metimai, kurių dėka sumažino skirtumą iki minimalaus ( 37:36). Po minutės pertraukėlės BC „Ambi“ sugebėjo atsitiesti po šalto dušo ir per likusį laiką ketvirčio mažais žingsniais atstatė pranašumą – 48:40.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus šeimininkai padidino pranašumą iki dviženklio, tačiau vėliau įkrito į duobę ( 51:40). „LejuoTransa“ pasinaudojo tuo ir pradėjp mažinti skirtumą, kol galiausia liko tik du taškai ( 51:49). BC „Ambi“ vedamas V.Čypo pelnė keletą svarbių taškų ir pranašumas išaugo iki 6 taškų ( 55:49). Likus žaisti apie dvi minutes „LejuoTransa“ bandė gelbėti situaciją tolimais metimais, tačiau visi skriejo pro šalį. V.Čypas realizavo baudos metimus šaltais nervais ir BC“Amb“ iškovojo pergalę, rezultatu – 58:51.

Po laimėtų rungtynių BC „Ambi“ ekipos treneris , V.Čypas, kalbėjo:“ Reikia pataikyti baudas ir iš po krepšio norint laimėti. Labai sunkios rungtynės buvo. Gal nenusiteikėm. Pamatėm, kad vaikai susirinko ir penkiese, net nežinau. Svarbu pergalė.“

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 21 tšk., Julius Povilaitis – 9 tšk., Saulius Grėbliauskas – 9 tšk.

LejuoTransa (S): Eitvydas Rinkevičius – 12 tšk., Rytis Rutkauskas – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Domantas Lelešius – 10 tšk., Aistis Lazauskas – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

lazauskas22016 sausio 12 d., 00:15 val.
Vaikai sako :D. Ziurekit, kad nuo tu vaiku negautumet kitam rate ;)
„Kauno SRC ‒ 2“ iškovojo pergalę prieš „LejuoTransa“ penketuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ neturėjo vargo su „LejuoTransa“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Birštono SC „Olimpas“ neturėjo vargo su „Lejuotransa“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 10:55 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:41 val.)E.Mačiulis neišgelbėjo Kauno „NTI-PN“, kuri pralaimėjo „Lejuotransai“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:48 val.)Visas rungtynes pirmavę KK“Kauno partizanai“ užtikrintai nugalėjo „LejuoTransa“ (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)Galingas KK „13“ žaidimas nepaliko jokių vilčių „LejuoTransai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 22:41 val.)Dar viena „Compensa“ ekipos pergalė prieš „LejuoTransa“ atvėrė jiems kelią į aštunfinalį (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)Penkiese žaidę BC „Ambi“ rimčiau nepasipriešino „Grizliams“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:03 val.)